Ekşioğlu Alya Life Residence!

E-5 karayoluna cepheli konumu ile dikkat çeken Ekşioğlu Alya Life Residence fiyatları 490 bin TL'den başlıyor

Ekşioğlu Alya Life Residence!

Ekşioğlu Yapı imzası taşıyan Alya Life Residence, KDV dahil 490 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahiplerini bekliyor. Ödeme planına göre; peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.  

Metre kaybı olmadan inşa edilen Ekşioğlu Alya Life Residence, toplam 214 adet konuttan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipi seçenekleri sunulan projede daire büyüklükleri 35 metrekare ile 153 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Fikirtepe'de hayata geçirilen Alya Life Residence projesi; yürüyerek 4-5 dakikada metrobüs ve Kadıköy-Kartal metrosuna, okullara, alışveriş merkezlerine, hastanelere yakınlığı ile hayatı kolaylaştırıyor.  

Kadıköy Kent Meydanı-Tarihi Salı Pazarı'na yakın konumda olan proje lokasyon olarak Bağdat Caddesi'ne 11 dakika, Marmara Üniversitesi'ne 6 dakika, Şükrü Saraçoğlu Stadı'na 9 dakika, Moda sahiline ise 18 dakika uzaklıkta inşa ediliyor. 

Açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı alan spor salonu, basketbol sahası, sauna, hamam, kafeterya, 100 metrekare üzerinde her daire için ikişer araçlık kapalı otopark alanlarına sahip projede ev sahipleri için her detay düşünülüyor. Proje, İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de, E-5 ve Boğaziçi Köprüsü bağlantı yolunun hemen yanında yükseliyor.  

Projenin konumu, Evim Kadıköy ve Yenitepe Kadıköy projelerinin arasında, Uzunçayır Metrobüs Durağı'nın karşısında yer alıyor. 3 bin metrekare alanda yükselen proje, 20 katlı tek blok halinde inşa ediliyor. Anahtar teslimlerinin 2017 yılında olması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Ekşioğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Alya Life Residence