Ela Concept Projesi nerede?

Murat Kumsel İnşaat’ın yapımcı firma olarak üstlendiği Ela Concept projesi, toplam 10.000 metre karelik arsa alanı üzerine kurulmuştur

Ela Concept Projesi nerede?

Murat Kumsel İnşaat'ın yapımcı firma olarak üstlendiği Ela Concept projesi, toplam 10.000 metre karelik arsa alanı üzerine kurulmuştur. Daire tipi projelendirme 35-58 metre karelik alana sahip olarak satışa sunulmaktadır. Konut tipleri ise 1+0 ve 1+1 şeklinde stüdyo daire formatına yakın tasarlanmıştır. Banka kredisine de uygun olan proje, yatırım açısından da değerlendirilebilecek özelliktedir. Gelecekte prim yapması muhtemel bir konforu ve mevki avantajını sunmaktadır.

Ela Concept Projesi nerede?
Konum itibariyle ise Ankara Eryaman seçilmiştir. İstanbul Yolu güzergahındadır.

Ela Concept Projesi özellikleri
Ela Concept projesi ulaşım açısından da avantajlı konumdadır. Metroya kısa bir yürüyüşten sonra ulaşılarak, Ankara'nın merkezi noktalarına metroyla varılabilmektedir. Ela Concept projesi ayrıca müşteriler için ödemede bazı kolaylıklar sunmaktadır. 1+0 daire planı ise daha düşük bütçesi olanlar için uygun olacaktır.

Sitede modern ve rahat bir yaşam için birçok ayrıntı da düşünülmüş. Açık otopark, 7/24 güvenlik hizmeti, süs havuzları bulunmaktadır. Bina içindeki tesisat da son derece sağlam inşaat malzemelerinden yapılarak konforlu bir kullanım için oldukça elverişlidir. Asansörü, hidrofor özelliği, jeneratör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Ayrıca konutların içinde ankastre eşya, duşakabin bulunmaktadır. Binada merkezi ısıtma sistemiyle de rahat bir iç iklim sağlanmaktadır. Ela Concept deprem açısından da dayanıklı bir yapıda olup, gerekli mevzuat ile yapı denetimleri tamamlanmıştır.

Ela Concept adres
İstanbul Yolu Üzeri Şehit Osman Avcı Mahallesi 2651. Cadde İşbir Sünger Sokak No: 1 Eryaman / ANKARA (İşbir Sünger Fabrikası Yanı)

Ela Concept iletişim
Telefon: (0 312) 312 2 352
Gsm: (0 533) 718 56 86

 

Proje Bilgisi: Ela Concept