Elexia Levent fiyatları 593 bin 900 TL'den başlıyor

Zincir Gayrimenkul Geliştirme ve Yeşil Holding ortaklığı tarafından hayata geçirilen Elexia Levent fiyatları 593 bin 900 TL'den başlıyor

Elexia Levent fiyatları 593 bin 900 TL'den başlıyor

Zincir Gayrimenkul Geliştirme ve Yeşil Holding ortaklığı tarafından hayata geçirilen Elexia Levent fiyatları 593 bin 900 TL'den başlıyor. 

14 katlı tek bloktan oluşan Elexia Levent projesi toplam 138 adet daire ve 5 adet ticari üniteden meydana geliyor. 15 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde kurulan Elexia Levent, A Plus konseptte tasarlandı. 

Elexia Levent projesinde 1+1, 2+1 ve 2+1 dubleks daireler yer alıyor. Projede daire büyüklükleri ise 65 metrekare ile 114 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

2018 yılında teslimlerin yapılması planlanan Elexia Levent projesinde 100 ay boyunca vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor. Elexia Levent fiyatları 593 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Elexia Levent projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; yüzme havuzu, fitness center, pilates, cade, sağlık odası, masaj, cafe, toplantı odası, medya odası, otopark, güvenlik, temizlik hizmetleri, oyun odası, buhar odası ve yüzme havuzu bulunuyor. Elexia Levent satışları ise başlamış durumda. 

Elexia Levent nerede? 

İstanbul Levent'te hayata geçirilen Elexia Levent, Büyükdere Caddesi'ne 5 dakika mesafede yükseliyor. 

 

Firma Bilgisi: Zincir Gayrimenkul Geliştirme ve Yeşil Holding ortaklığı
Proje Bilgisi: Elexia Levent