Elexia Topkapı ön talep topluyor

Yeşil GYO güvencesi ile İstanbul Topkapı'da hayata geçirilecek olan Elexia Topkapı ön talep topluyor

Elexia Topkapı ön talep topluyor

Yeşil GYO güvencesi ile İstanbul Topkapı'da hayata geçirilecek olan Elexia Topkapı ön talep topluyor. 2018 yılında teslim edilmesi planlanan Elexia Topkapı, Yeşil GYO'nun kendi binasının bulunduğu alana inşa ediliyor. 

Konut, ofis ve ticari ünitelerden meydana gelen Elexia Topkapı projesi deniz manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. Projenin 25 bin metrekaresi konutlar için, 20 bin metrekaresi ofisler için, 5 bin metrekaresi ise ticari alanlar için ayrıldı. 

Elexia Topkapı ön talep topluyor

Elexia Topkapı fiyatları 593 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere 100 ay sıfır faizle vade imkanı sunuluyor. Yüzde 5'ten başlayan peşinat ve 1.500 TL'den başlayan taksitlerle projeden ev sahibi olunabiliyor. 

Elexia Topkapı projesinin sakinlerine sunduğu olanaklar arasında ise açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor.

Topkapı'da hayata geçirilen Elexia Topkapı projesi E-5 karayoluna cepheli bir konumda yer alıyor. Proje, tramvay ve metrobüs hatlarının kesiştiği noktada yükseliyor.  

Firma Bilgisi: Yeşil Gyo
Proje Bilgisi: Elexia Topkapı