Elit Grand Palas fiyatlar

Elit Grand Palas fiyatlar stüdyo dairelerinde 185 bin liradan başlıyor

Elit Grand Palas fiyatlar

emlakwebtv
10 bin 680 metrekare arsa alanına sahip olan Kurtköy Elit Grand Palas projesi Delmar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Toplamda 532 konutun yer aldığı projede konut tipleri stüdyo ve 1 oda 1 salon olarak tasarlandı.

Elit Grand Palas fiyatlar stüdyo dairelerinde 185 bin liradan başlıyor
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kurtköy'de yükselen Elit Grand Palas projesi tek bloktan meydana geliyor. Elit Grand Palas fiyat bilgisine göre stüdyo dairelerin fiyatları 185 bin liradan başlıyor.

Elit Grand Palas, iç avlulu bir şekilde planlandı. Bu planla Anadolu Büyük Selçuklu dönemi kervansaray plan tipolojisinin öğelerini taşıyan proje, 55 bin metrekare inşaat alanına sahip. Üç kat bodrum üzerine yüksek tavanlı 8 kat olarak inşa edilen projedeki Yapı, 34 metre yüksekliğinde. Giriş bölümü ise büyük bir taç kapı olarak düzenleniyor.

Elit Grand Palas sosyal donatıları
Projede havalandırmalı, güvenlik alarmlı, ses bağlantılı, deprem sensorlu olmak üzere otopark katları ile bağlantılı 4 adet geniş kapasiteli asansör ve merkezi jeneratör bulunuyor. Elit Grand Palas projesinde her daireye özel kapalı otopark, arttırılmış güvenlikli otopark geçişi, Vale Parking kolaylığı bulunuyor. Projede lobi hizmeti, Elit Asistant ile uzaktan organize edilebilen temizlik, alışveriş ve benzeri destek hizmetleri, fitness merkezi, spor programları, acil sağlıkmüdahale desteği, deluxe lounge ve kat bahçeleri mevcut.

Elit Grand Palas hakkında detaylı bilgi için: www.elitgrandpalas.com

Proje Bilgisi: Elit Grand Palas