Elit Grand Palas’tan ‘Babalar Günü’ hediyesi

Elit Grand Palas'ta özel babalar günü hediyesi. 11-12 Haziran’da daire alanlara, Yat Latilla’da Boğaz’da 4 kişilik akşam yemeği

Elit Grand Palas’tan ‘Babalar Günü’ hediyesi

11 Haziran 2012

Delmar Yapı, Kurtköy’de hayata geçirdiği Elit Grand Palas projesinde babalar günü kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, Delmar Yapı, 11-22 Haziran tarihleri arasında, kendisine ya da babasına daire satın alanlara Yat Latilla'da boğaz turu eşliğinde sevdikleriyle birlikte kullanabileceği 4 kişilik bir akşam yemeği hediye ediyor.
Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 dakika mesafede hayata geçen proje,  Selçuklu döneminden günümüze gelen klasik Türk mimarisinden ilham alınarak tasarlandı. Elit Grand Palas, geçmişin görkemiyle, geleceğin yaşam tarzını bir araya getirmeyi hedefliyor.
Saray konseptiyle hizmet verecek olan Elit Grand Palas'da, vale park, resepsiyon, ev-oda temizliği gibi rezidans hizmetleri, acil sağlık hizmetleri sunan bir sağlık merkezi, çocuk bakımı, kişisel güvenlik gibi exclusive rezidans hizmetleri;  uçak - otobüs bileti rezervasyonları, kişisel ulaştırma hizmetleri; doğum günü, parti, evlilik yıl dönümü gibi organizasyon hizmetleri ve emlak danışmanlığı gibi hizmetler sunuluyor.

Proje Bilgisi: Elit Grand Palas