Elit Grand Palas teslim tarihi ne zaman?

Elit Grand Palas Kurtköy projesi Delmar Yapı tarafından hayata geçiriliyor

Elit Grand Palas teslim tarihi ne zaman?

13 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Delmar Yapı tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen Elit Grand Palas, 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana geliyor. Elit Grand Palas toplam 532 daireden oluşuyor. Ayrıca Elit Grand Palas projesi 10 bin 680 metrekare arsa üzerinde konumlandırılıyor.

130 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Elit Grand Palas ödeme planı kapsamında da yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor. Elit Grand Palas projesinde yer alan daire büyüklükleri de 45 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiyor. Elit Grand Palas teslim tarihi bu yıl içerisinde Haziran ayında oluyor. Elit Grand Palas özellikleri de şöyle:

-Açık/kapalı yüzme havuzu,
-Fitness Center,
-Mini Gold sahası,
-Türk hamamı,
-Spa, yoga, lounge
-Restoran,
-Sağlık merkezi,
-Otopark,
-Resepsiyon ve güvenlik hizmeti

Elit Grand Palas hangi ödülleri aldı?
Delmar Yapı tarafından hayata geçirilen Elit Grand Palas birçok ödül sahibi oldu. Bu ödüller arasında International Property Awards'da Dünyanın En İyi Rezidans Projesi” ödülünü almaya hak kazandı.

Elit Grand Palas fiyatları
Kurtköy Elit Grand Palas fiyatları 192 bin TL’den başlıyor. Elit Grand Palas ödeme kapsamında ise banka kredisi imkanı sunuluyor. Ayrıca Elit Grand Palas KDV oranını da yüzde 1 üzerinden sağlıyor.

Elit Grand Palas nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Pendik ilçesine bağlı Kurtköy’de bulunan Elit Grand Palas adres bilgileri şöyle: Sabiha Gökçen Havaalanı Karşısı, Osmanlı Bulvarı, No:13Yenişehir, Kurtköy İSTANBUL.

Elit Grand Palas iletişim bilgileri
Telefon: 0216 482 70 70
Web Adresi: www.elitgrandpalas.com

Proje Bilgisi: Elit Grand Palas