Elit Lotus Villalari

Elit Lotus Villalari Bodrum’da yer alıyor. Projede yaşam devam ediyor

Elit Lotus Villalari

Elit Lotus Villalari Bodrum’da yer alıyor. 40 villa, 6 stüdyo daireden meydana gelen Elit Lotus Villalari büyüklükleri 65 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiyor.

Elit Lotus Villalari özellikleri
Elit Lotus Villaları'nın hepsinde kendine özel bahçeye yer veriliyor. Vestel marka klima ile Siemens marka ankastre ürünlerin bulunduğu Elit Lotus Villalari özel mimari tasarıma sahip.

Elit Lotus Villalari; ahşap iç kapılar, tüm odalarda lamine parke, granit merdivenler, ithal banyo ve mutfak armatürleri, jakuzi ve özel tasarım duşakabin, doğal taş dış cephe kaplaması, ahşap görünümlü dış cephe kaplaması, çift kilitli çelik dış kapı, tüm binalarda asma tavanlı ışıklandırma, uydu TV, telefon, internet altyapısı, İtalyan beyaz eşyalı hazır mutfak ve giyim odası dolapları bulunuyor. 

Elit Lotus Villalari sosyal donatılar
Elit Lotus Villalari sosyal donatılar arasında 24 saat özel güvenlik bulunan sitede; özel peyzaj tasarımı, 80 araçlık otopark, özel plaj, özel iskele, jeneratör, çocuk parkı ve çocuk havuzu, 320 metrekare ortak yüzme havuzu, kafe ve restoran, 300 tonluk su deposu ve arıtma, her binada ısı ve su yalıtımı mevcut.

Elit Lotus Villalari nerede?
Elit Lotus Villalari Bodrum’da konumlandırılıyor.

Elit Lotus Villalari iletişim bilgileri
0 252 391 79 76