Elit Manzara Beytepe'de teslim tarihi belli oldu

İnsay Yapı imzasıyla Ankara'da hayata geçirilen Elit Manzara Beytepe, Haziran 2018 tarihinde teslim edilecek

Elit Manzara Beytepe'de teslim tarihi belli oldu

İnsay Yapı imzasıyla Ankara'da hayata geçirilen Elit Manzara Beytepe'de teslim tarihleri açıklandı. Kalan sınırlı sayıda dairenin satışının devam ettiği projede teslimler 2018 yılı Haziran ayında başlayacak. 

Elit Manzara Beytepe 710 bin TL'den başlayan fiyatlarla

İnsay Yapı, Ankara'da hayata geçirdiği Elit Manzara projesinin teslimlerinin 2018 yılı Haziran ayında yapılacağını açıkladı. Projede sınırlı sayıda kalan dairenin satışları ise 710 bin TL'den başlayan fiyatlarla devam ediyor. Metrekare fiyatları ise 5 bin 500 TL seviyesinde. Toplamda 13 bin 750 metrekarelik arazi ve 37 bin 500 metrekarelik inşaat alanına sahip Elit Manzara Beytepe, toplamda 119 konuttan oluşuyor. Projede 23 farklı daire tipine yer verilirken 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1, 5+1 ve 6+2 tipinde konutlar yer alıyor. 

Elit Manzara Beytepe projesi

Elit Manzara Beytepe, yatırımcılarına sunduğu sosyal yaşam alanları ile dikkat çekiyor. Projede yer alan hizmetler arasında  sauna, Fin hamamı, dans stüdyosu, açık basketbol sahası, açık oyun parkı, yürüyüş yolu, masa tenisi, aerobik ve yoga salonları, vadi manzaralı kafe, elektrikli araç istasyonu da bulunuyor. 7/24 güvenlik tarafından izlenen Elit Manzara Beytepe projesinde ayrıca sunum video ve projeksiyon salonu, bilardo masası, kütüphane ve play station odası gibi  yaşam alanlarına da yer veriliyor. 

Elit Manzara Beytepe projesi nerede?

Elit Manzara Beytepe projesi, lokasyonu ve konumuyla da yatırımcı için önemli avantajlar barındırıyor. Hasattepe Üniversitesi'ne 4.5 kilometre uzaklıkta yer alan proje,  Sahip olduğu lokasyonla da dikkat çeken ‘Elit Manzara’, Hasattepe Üniversitesi'ne 4.5, Park Caddesi'ne 5.2, Güven Hastanesi'ne 5.9, Bilkent Üniversitesi'ne 6.5, Gordion AVM'ye 6.5, Eskişehir Yolu'na 8.6 ve Panora AVM'ye ise 13 kilometre uzaklıkta yer alıyor

Firma Bilgisi: insay
Proje Bilgisi: Elit Manzara Beytepe