Elit Park Konutları Etlik!

Çakırlar İnşaat imzası taşıyan Elit Park Konutları Etlik 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor

Elit Park Konutları Etlik!

Çakırlar İnşaat imzası taşıyan Elit Park Konutları Etlik 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Satılık daire büyüklüklerinin 150 metrekare olarak verildiği Elit Park Konutları Etlik 40 adet daireden meydana geliyor. 

Elit Park Konutları ayrıcalıkları içerisinde fitness merkezi, kameralı güvenlik, açık otopark, güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. Elit Park Konutları iki bloktan oluşuyor. Projede daireler ankastre beyaz eşyaları ile teslim ediliyor. 

Elit Park Konutları Etlik!

Elit Park Konutları Etlik fiyatları ise 450 bin lira ile 570 bin lira arasında değişiyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. Elit Park Konutları Etlik ödeme seçenekleri ve fiyat bilgileri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Ankara'da 3 bin 150 metrekarelik alan üzerinde yükselen Elit Park Konutları Etlik'te yükseliyor. Etlik Yozgat Bulvarı'na cepheli 4 parsel üzerinde konumlanan projede bütün daireler şehir manzarasına hakim. Örnek dairelerin hazır olduğu Elit Park Konutları'nda daireler hemen teslim ediliyor. İki bloktan meydana gelen Elit Park Konutları sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşamın garantisini sunuyor. 

Elit Park Konutları Etlik!

Elit Park Konutları Etlik adres bilgisi : Sancaktepe Mahallesi Yozgat Bulvarı Üstü 1586/2 Sokak Etlik - Ankara 

Elit Park Konutları Etlik iletişim bilgileri
Adres : Sancaktepe Mah. Yozgat Bulvarı üzeri 1586-2 Sokak Etlik/Ankara
Telefon numarası : 0312 504 03 15
Web adresi : elitarketlik.com
e-posta adresi : info@elitparketlik.com

Firma Bilgisi: Çakırlar Inşaat
Proje Bilgisi: Elit Park Konutları