Elit Royal Residence’da teslimler yaklaşıyor

Beytepe’de inşa edilenve “akıllı ev” olarak tasarlanan daireleri ile dikkati çeken Elit Royal Residence, Beytepe Ormanı ve Ankara manzarasıyla dikkati çekiyor

Elit Royal Residence’da teslimler yaklaşıyor

18 Aralık 2013 / emlakwebtv
Başkent’in öne çıkan bölgelerinden biri olan Beytepe’de inşa edilen Elit Royal Residence, yaşam merkezlerine olan yakınlığı ve eşsiz Beytepe Ormanı ve Ankara manzarasıyla dikkati çekiyor. 17 katlı Elit Royal Residence projesinde 4+1, stüdyo ve dubleks olmak üzere toplam 35 daire ve projeye değer katacak 5 adet mağaza bulunuyor.

Elit Royal Residence, dünyaca ünlü markaları da evlere taşıyor
Ev sahiplerine kaliteli ve rahat bir yaşam sunmak amacıyla “akıllı ev” olarak tasarlanan daireleri ile dikkati çeken Elit Royal Residence, dünyaca ünlü markaları da evlere taşıyor. Özenli işçilik, titiz tasarım ve kaliteli malzemeyi bir araya getiren Elit Royal Residence, depreme dayanıklı beton yapısı, jeneratör sistemi, 24 saat konsiyerj ve güvenilir personel hizmeti, katlarda ve residence dışında kapalı devre kamera sistemi bulunuyor.

Elit Royal Residence konutlarının anahtar teslim tarihi ise Mayıs 2014
Ayrıca Elit Royal Residence’da konut sahipleri tek tuşla taksi ve güvenlik hizmeti, her daire için iki kapalı bir açık otopark, misafirler için konuk otoparkı ve dairelere özel ayrılmış depoları ile konut sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. Elit Royal Residence konutlarının anahtar teslim tarihi ise Mayıs 2014 olarak bildirildi.

Elit Royal Residence hakkında detaylı bilgi için: www.elit-royal.com

Proje Bilgisi: Elit Royal Residence