Elite City’de 24 aya 0 faizle daire

Şua İnşaat’ın Atakent’te inşa ettiği Elite City projesinde hemen teslim son daireler satışa sunuldu.

Elite City’de 24 aya 0 faizle daire

19.12.2013 / Posta Gazetesi 

Şua İnşaat’ın Atakent’te inşa ettiği Elite City projesinde hemen teslim son daireler satışa sunuldu. Son 40 daire ile home – office’ler 24 ay vadeye 0 faizle, 120 aya kadar vadeye ise yüzde 0,69 faiz oranlarıyla alıcı buluyor.

Geçtiğimiz Aralık ayında yaşamın başladığı Elite City’de, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerindeki son daireler ile çeşitli büyüklüklerdeki home – office’lerin satışı devam ediyor. Yüzde 95’inin sahiplerini bulduğu projede 1+1 daireler 320 bin TL’den, 2+1 daireler 469 bin TL’den, 3+1 daireler ise 701 bin TL’den başlıyor. Home – office’lerin fiyatları ise 325 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Geniş sosyal yaşam ve spor alanlarının sunulduğu projede açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, oyun alanları, alışveriş birimleri, kreş ve 24 saat özel güvenlik bulunuyor.

Elite City’nin bölgenin en gözde konut projelerinden olduğunu belirten Şua İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ahmet Sarıcalı; “Elite City projemizle Atakent bölgesinin en çok tercih edilen projelerinden birine imzamızı attık. Mimarisiyle ve donatılarıyla çevresine değer kazandıran bir proje olarak konumlandı. Şuan son 40 daireyi ve home – office’leri satışa sunduk. Bununla birlikte Pendik’te inşaa ettiğimiz Elite Side projemizde de teslimlere başladık. Şua İnşaat olarak sektördeki yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Proje Bilgisi: Elite City