Elite City’de teslimler başladı

Şua İnşaat’ın Atakent’te inşa ettiği Elite City’de teslimler başladı. Hemen teslim daireler de 249 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

Elite City’de teslimler başladı

13 Aralık 2012 / emlakwebtv
Atakent’in merkezinde konumlandırılan Elite City’de teslimler başladı. Büyük kısmının sahiplerini bulduğu projede son daireler de satışa sunuldu.

Bloklar halinde teslimler devam ederken projede 269 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılan son daireler için alternatif ödeme planları sunuluyor. 120 ay vadeye yüzde 0,86 faiz oranlarıyla vadelendirme imkanı sunulan Elite City’de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Elite City, birçok konut projesinden ayrışan özellikler sunuyor. 37 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Elite City, estetik mimarisi ve porselen kaplı cephesiyle dikkat çekiyor. Her zevke ve ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanan proje, 4, 8, 20 ve 30 katlı bloklarda oluşuyor.

Geniş sosyal yaşam ve spor alanlarının sunulduğu projede açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, oyun alanları, alışveriş birimleri, kreş ve 24 saat özel güvenlik bulunuyor.

Benzer birçok markalı konut projesinin aksine Elite City’de sosyal tesisin kullanımı tamamen site sakinlerine tahsis ediliyor ve ek bir ücret talep edilmiyor. Türkiye’nin köklü vakıflarından Türk HAVAK tarafından işletilecek olan sitenin kreşi de yalnızca site sakinlerine hizmet verecek. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.elitecity.com.tr


Proje Bilgisi: Elite City