Elite Side’da kaba inşaat tamamlandı

Elite Side’ta kaba inşaat tamamlandı. Satışların hızla devam ettiği projede teslimler ise 2013’ün Eylül ayı olarak belirtiliyor

Elite Side’da kaba inşaat tamamlandı

20 Kasım 2012 /emlakwebtv
Şua İnşaat, Elite Side projesinin inşa çalışmalarına hızla devam ediyor. Kaba inşaatının tamamlandığı projede 240 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve çeşitli ödeme planlarıyla satışlar devam ediyor. Porselen dış cephe kaplamasının uygulanacağı Elite Side projesinde teslimlerin ise 2013’ün Eylül ayında yapılması planlanıyor.

Birbirinin önünü kapatmayacak şekilde tasarlanan 7 bloktan meydana gelen Elite Side projesinde blokların 3’ü ikiz, biri tek blok olarak planlandı. Bloklar 4 binada toplanarak peyzaj alanı geniş tutuldu. Estetik mimarisiyle de dikkat çeken Elite Side projesinin birinci etabında 300, ikinci etabında 100 konut olmak üzere toplam 400 konut bulunuyor.

1+1 dairelerin tamamı tükendi
1+1 dairelerin tamamının satıldığı projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere farklı daire tiplerinin yer alıyor. Proje konutların yanı sıra 6 adet de ticari ünite bulunuyor. Ticari ünitelerin alt blok olarak tasarlandığı Elite Side projesinde bu alanların giriş çıkışları ise site dışında tutuluyor.

Alternatif ödeme planlarını sunulduğu projede anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 aya kadar yüzde 0,81, 120 aya kadar ise yüzde 0,86 faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

Pendik’te 25 bin metrekare arsa üzerine kurulan Elite Side projesi E5 yan yolu üzerinde, ulaşım akslarının kesişme noktasında, havaalanına, deniz otobüsüne, Metro’ya ve Marmaray hattına yakın bir mesafe bulunuyor.


Proje Bilgisi: Elite Side