Elite World Europe'dan EMITT hamlesi

Elite World Oteller Zinciri, 28-31 Ocak tarihleri arasında TÜYAP'da gerçekleştirilen EMITT Fuarı'nda yatırımlarını sergilemeyi sürdürüyor

Elite World Europe'dan EMITT hamlesi

Elite Oteller Zinciri, TÜYAP'ta devam eden EMITT Fuarı'nda yeni yatırımlarının tanıtımını gerçekleştiriyor. Firma, 2016 yılı eylül ayında hizmet vermeye başlayacak ve zincirin en büyük kapasiteli oteli olacak Elite World Europe Otel ile ilgili ilk bilgileri EMITT Fuarı ile paylaşmaya başladı.

Elite World Europe Otel yeni sezonda hizmete girecek
28-31 Ocak tarihleri arasında sürecek olan EMITT Fuarı'nda tanıtımı yapılan Elite World Europe Otel ile ilgili bir açıklama yapan Elite World Oteller Zinciri Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik, Basın Ekspres Yolu üzerinde yürütülen inşaat çalışmalarının 2014 yılında başladığı bilgisini verdi. Elik, arsa payı dahil 120 milyon dolarlık Elite World Europe Otel yatırımın toplam 401 oda, 8/2 yatak ve 2500 kişi kapasitesi taşıyacağını da belirterek:

"2014 yılından aralıksız süren fizibilite çalışmaları ile iş dünyasının beklentilerini çok iyi analiz ettiğimizi düşünüyoruz. Bildiğiniz gibi oteller sadece mekan değil, asıl olarak hizmet sunan noktalardır. Zincirimizin en büyük halkası olacak Elite World Europe Otel’de çok özel bir hizmet tanımı, ilk olacak bir konsept ile yerli ve yabancı iş dünyasını yeni sezonda, Eylül ayı itibariyle misafir ediyor olacağız”  dedi.

Maltepe Elide World 2017'de hizmete girecek
Elik, Elite World eupore Otel'in Anadolu yakasındaki yatırımı Maltepe Elite World Asia Oteli'nin de hizmete 2017 yılında gireceğini de sözlerine ekledi. 

Proje Bilgisi: Elite World Europe Otel