Elmar Towers iletişim bilgileri

Elmar Towers iletişim bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

Elmar Towers iletişim bilgileri

Elmar Towers iletişim bilgilerine geçmeden önce projenin detaylarından bahsedelim. 28 bin 750 metrekare alan üzerinde inşa edilen Elmar Towers Ankara 803 adet daireden meydana geliyor. Elmar Towers Ankara projesinde 1+1 ve 2+1 konut tipleri yer alıyor. Elmar Towers Ankara satılık daire büyüklükleri ise 45 metrekare ile 70 metrekare arasında değişiyor.

Elmar Towers Ankara sosyal donatıları
Elmar Yapı’nın 650 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği Elmar Towers, 177 metre yüksekliği ile Ankara'nın en yüksek projesi olma özelliğini taşıyor. 3 bine yakın ön talep toplanan Elmar Towers projesinde SPA, yüzme havuzu, fitness gibi sosyal tesis alanları bulunuyor. Elmar Towers projesinde ayrıca 30 bin  metrekarelik ticari bir alan da yer alıyor.

Elmar Towers fiyatları 
Elmar Towers fiyat bilgileri ve Elmar Towers ödeme planı ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Elmar Towers Ankara teslim tarihi
Elmar Towers Ankara teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. 

Elmar Towers Ankara nerede?
Elmar Yapı tarafından hayata geçirilen Elmar Towers Ankara’da yer alıyor. Başkent’te, Eskişehir Yolu üzerinde yükselen Elmar Towers, Başkent Üniversitesi karşısında konumlandırılıyor.

Elmar Towers Ankara adres bilgileri: Eskişehir Yolu 15. km (Başkent Üniversitesi Karşısı) Çankaya/Ankara

Elmar Towers Ankara iletişim bilgileri
Telefon : 444 8 388

Proje Bilgisi: Elmar Towers