Elmar Towers'ta inşaat tüm hızıyla sürüyor

Ankara Eskişehir Yolu üzerinde hayata geçirilen Elmar Towers'ta inşaat tüm hızıyla sürüyor. Projeye yatırım yapmak isteyenler için ise faizsiz ödeme seçenekleri hazırlandı

Elmar Towers'ta inşaat tüm hızıyla sürüyor

Ankara'nın en hızlı gelişim gösteren bölgelerinden biri olan Eskişehir Yolu üzerinde konumlandırılan Elmar Towers inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Bugüne dek yatırımcısına yüzde 50 oranında prim veren projede satışların yüzde 70'inin ise tamamlandığı açıklandı.

Elmar Towers'ta faizsiz ödeme modeli
Alıcıların yüzde 99'unun yatırım amaçlı olarak alım yaptığı Elmar Towers'ta, banka kredi faizlerinin yüksekliği nedeniyle faiz maliyeti düşük modeller yatırımcılar tarafından tercih edildi.

Projede, kaba inşaatının yüzde 70'lik kısmının da tamamlandığı ve teslimlerin ise Ekim 2017 tarihinde başlayacağı açıklandı. 650 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen proje, 177 metre yüksekliği ile Antara'nın en yüksek ikiz kulesi olma özelliğini de taşıyor. 

Projedeki ödeme modelleri hakkında bilgi veren Elmar Towers Yönetim Kurulu Başkanı Salih Küsmüş de, yükselen kredi faizleri nedeniyle yatırımın daha karlı olabilmesi için alıcıların faiz maliyeti düşük modelleri tercih ettiğini açıkladı

Elmar Towers'ta inşaat tüm hızıyla sürüyor

Elmar Towers projesi: 250 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Toplamda 28 bin 758 metrekarelik alanda inşa edilen Elmar Towers'ın taban oturumu 11 bin 502 metrekareyi buluyor. Projenin inşaat alanı ise 136 bin metrekare düzeyinde. Bu zamana kadar yürütülen satışlarda en hızlı şekilde satışı tamamlanan daire tipleri ise 34 metrekarelik küçük daireler oldu. Elmar Towers'ta daire fiyatları ise 250.000 TL'den başlayacak ve 1 milyon TL'ye kadar yükselebilecek. 

Elmar Towers’ta ayrıca C-D-E Bloklar konutlara, A-B-F bloklar ise AVM alanına ait olacak

Proje Bilgisi: Elmar Towers