Elysium Apartments Lale projesi!

Ofton İnşaat'ın kentsel dönüşüm projesi olan Elysium Apartments Lale projesinde fiyatlar 945 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor

Elysium Apartments Lale projesi!

Elysium Apartments Lale projesi Etiler’de Ofton İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak satışlarına devam eden Elysium Apartments Lale projesinde toplam 18 adet daire bulunuyor. Elysium Apartments Lale projesi 10 adet daire toprak sahiplerininken kalan 8 adet dairenin satışları gerçekleştiriliyor.

Mart ayında teslim edilmesi planlanan Elysium Apartments Lale projesi 1+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. 1 adet de 3+2 dairenin bulunduğu Elysium Apartments Lale projesindeki daire büyüklükleri 37 metrekareden başlıyor. Elysium Apartments Lale fiyatları ise 945 bin 500 TL ile 4 milyon 510 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisinin geçerli olduğu Elysium Apartments Lale projesindeki dairelerde bahçe katı ve çatı dubleks seçenekleri de bulunuyor.

Elysium Apartments Lale projesi konut sahiplerine özel olarak bahçe imkanı ile beraber otopark seçeneği de sunuyor. Ofton İnşaat projesi olan Elysium Apartments Lale Etiler’de yükseliyor. Elysium Apartments Lale projesi hakkında detaylı bilgileri projenin satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Elysium Apartments Lale satış ofisi Akmerkez Tepecik Yolu üzerinde yer almakta olup, 444 53 50 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Apartments Lale