Elysium Apartments Lale teslimleri Mayıs 2016'da!

Ofton İnşaat'ın İstanbul Etiler'de hayata geçirdiği Elysium Apartments Lale teslimleri Mayıs 2016'da yapılacak

Elysium Apartments Lale teslimleri Mayıs 2016'da!

Ofton İnşaat'ın İstanbul Etiler'de hayata geçirdiği Elysium Apartments Lale teslimleri Mayıs 2016'da yapılacak. 2 bin metrekare alan üzerinde yükselen Elysium Apartments Lale projesinde toplam 18 adet daire bulunuyor. 1+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Elysium Apartments Lale satılık daire alanları 53 metrekare ile 308 metrekare arasında değişiyor. 

Elysium Apartments Lale teslimlerinin 2016 yılı Mayıs ayında yapılması planlanıyor. Projede güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi özellikler sunuluyor. Elysium Apartments Lale projesi aynı zamanda akıllı ev sistemleri ile donatılarak ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Elysium Apartments Lale fiyatları ise 890 bin TL ile 4 milyon 510 bin TL arasında değişiyor. Projeden daire satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Elysium Apartments Lale satışları ise devam ediyor. 

Zemin+5 katlı tek bloktan meydana gelen proje bir kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor. Projedeki 10 daire hak sahiplerine ait. Geriye kalan 8 daire ise sahiplerini bekliyor. Elysium Apartments Lale projesi, Akmerkez ve Bebek'e 3, Nispetiye, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 2 dakika mesafede yükseliyor. 

Ofton İnşaat'ın Elysium markası ile hayata geçirdiği projelerden biri olan Elysium Apartments Lale projesinde daire alanları ise şöyle; 1+1 daireler 37 metrekare, 3+1 daireler 150 metrekare, 1+1 bahçe dubleksi daireler 57 metrekare, 3+2 çatı dubleksi daireler ise 204 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Apartments Lale