Elysium Apartments Ortaköy'de!

Ofton İnşaat Elysium Apartments Ortaköy projesi ile tarihi dokuya özen gösteriyor

Elysium Apartments Ortaköy'de!

20 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Elysium markası ile hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Ofton İnşaat, İstanbul tarihi dokusunu yansıtan en güzel semtlerden Ortaköy’de “Elysium Apartments Ortaköy” ile yeni bir projeye daha imza atıyor.

İstanbul’un en eski ve tarihi merkezlerinden Ortaköy’de yükselmekte olan “Elysium Apartments Ortaköy”, semtin tarihi dokusuna yakışır bir proje olarak dikkat çekiyor.
Yeni mimari alt yapı ve son teknolojiler kullanılarak inşa edilen Elysium Apartments Ortaköy’de, 680 metrekare arsa alanı üzerinde bulunan tarihi bina, içinde 3 daire yer alacak şekilde restore ediliyor. Ayrıca bu binaya uyumlu 5 daireden oluşan,5 katlı bir bina daha yapılıyor.

3 katlı tarihi binanın dış cephe dokusuna sadık kalınarak yapılacak olan restorasyon çalışmaları sonrasında 124 ve 127 metrekare arasında değişen 2 adet 2+1 daire, 205 m2 büyüklüğünde1 adet 3+1 çatı dublex dairesi hayata geçiriliyor. Tarihi dokuya uyumlu olarak inşa edilecek ikinci binada ise; yine 1 adet 170 metrekare büyüklüğünde 3+1 çatı dublex dairesi, 124ve 125metrekare büyüklüklerinde 4 adet 2+1 normal daire tipi bulunuyor.

Ofton İnşaat, “Elysium Apartments Ortaköy” ile estetikten de ödün vermedi
Ofton İnşaat kalitesi ile inşa edilecek olan “Elysium Apartments Ortaköy”de,müşterilerin memnuniyeti ilk planda tutuluyor. Dayanıklılık kadar estetikten de ödün verilmeyen projede, en kaliteli ürünler kullanılırken, beyaz eşyadan klimaya, kombiden portmantoya kadar oturmaya hazır evler teslim ediliyor. Ofton İnşaat, “Elysium Apartments Ortaköy’’ projesini tercih eden seçkin ailelere; kültürel ve tarihi dokunun yanında özgün mimari ile yaşama fırsatını sağlıyor.

Proje Bilgisi: Köy