Elysium Art Şişli satış ofisi

Elysium Art Şişli satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor

Elysium Art Şişli satış ofisi

Eski Bira Fabrikası arazisi üzerinde hayata geçirilen Elysium Art Şişli Ofton İnşaat tarafından inşa ediliyor. 26 kattan meydana gelen Elysium Art Şişli projesinde 214 adet rezidans ve 7 adet ticari birim yer alıyor. 

2 bin 790 metrekare alan üzerinde yükselen projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Elysium Art Şişli satılık daire büyüklükleri 66 metrekare ile 76 metrekare arasında değişiyor. 

Elysium Art Şişli sosyal donatıları
Elysium Art Şişli sosyal donatıları içerisinde açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, haliç manzarası, kafe, kameralı güvenlik, kapalı yüzme havuzu ve Türk hamamı bulunuyor. 

Elysium Art Şişli ne zaman teslim edilecek? 
Elysium Art Şişli teslim tarihi olarak 2016 yılının üçüncü çeyreği veriliyor.

Elysium Art Şişli fiyatları
Elysium Art Şişli'de dairelerin fiyatları 700 bin TL'den başlıyor. Elysium Art Şişli fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Elysium Art Şişli ödeme planı
Elysium Art Şişli ödeme planı kapsamında peşin ödeme, banka kredisi ve firma finansmanı olarak üç farklı ödeme imkanı sunuyor. 

Elysium Art Şişli nerede?
İstanbul Avrupa yakasında yer alan Elysium Art Şişli Bomonti'de konumlandırılıyor. Yeni açılan Bomonti Hilton'un tam arkasında yer alıyor.

Elysium Art Şişli satış ofisi iletişim bilgileri
Telefon: 444 5 350
Web: www.ofton.com.trv

"Elysium Art Şişli satış ofisi" Başlıklı Haberin Galerisi

Elysium Art Şişli satış ofisi

Elysium Art Şişli satış ofisi

Elysium Art Şişli satış ofisi

Elysium Art Şişli satış ofisi

Proje Bilgisi: Elysium Art Şişli