Elysium Art Şişli teslim tarihi Eylül 2016!

Ofton İnşaat imzasıyla Avrupa Yakası’nda yükselen Elysium Art Şişli teslim tarihi 2016 yılının Eylül ayı olarak belirleniyor

Elysium Art Şişli teslim tarihi Eylül 2016!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Şişli ilçesine bağlı Bomonti bölgesinde inşa edilen Elysium Art Şişli, Ofton İnşaat imzası taşıyor. Projenin 2016 yılının Eylül ayında tamamlanması ve sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Metro durağına 850 metre mesafede olan Elysium Art Şişli; Cevahir Alışveriş Merkezi’ne 1 kilometre, Zorlu Alışveriş Merkezi’ne 4 kilometre, Nişantaşı’na 1 kilometre, City’s Alışveriş Merkezi’ne 1,5 kilometre ve Taksim’e 2,5 kilometre.

Elysium Art Şişli projesinde dairelerin alanı minimum 66 metrekareden başlayıp yükseliyor. Modüler sisteme uygun tasarlanan projedeki 1+1 daireler birleşerek 2+1, 3+1, 4+1 VE 4,5+1 tipinde dairelere dönüşebiliyor.

Örnek dairesi hazır olan Ofton Elysium Art Şişli’nin ayrıcalıkları içerisinde; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, playstation odası, vitamin bar, sergi ve organizasyon galerisi bulunuyor.

12. kattan itibaren 360 derece İstanbul ve tarihi yarımada manzarasına sahip olan Elysium Art Şişli projesi, Bomonti Bira Fabrikası'nın hemen yanında arazi alanı üzerinde konumlanıyor.

26 katlı tek blok halinde yükselen Ofton İnşaat Elysium Art Şişli, toplam 214 adet daire ile 7 adet ticari birimden meydana geliyor. Projenin arsa büyüklüğü ise 2 bin 790 metrekare olarak belirleniyor.

 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Art Şişli