Elysium Art Şişli teslimleri 2016'da!

Ofton İnşaat tarafından hayata geçirilen Elysium Art Şişli teslimleri 2016 yılında yapılacak

Elysium Art Şişli teslimleri 2016'da!

Ofton İnşaat tarafından hayata geçirilen Elysium Art Şişli teslimleri 2016 yılında yapılacak. 

Elysium Art Şişli Projesi'nin lansman döneminde projenin yüzde 60'ı satıldı. Yüzde 30 oranında ön talep toplayan ve Şubat ayı itibariyle 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Elysium Art Şişli projesi, 2016 yılının üçüncü çeyreğinde teslim edilecek.

Bir yanda şehir bir yanda Boğaz manzarasına sahip eşsiz konumu dolayısıyla yüksek kira getirisi sağlayacak olan Elysium Art Şişli, ilk yıllarda düşük ödeme fırsatları ve anlaşmalı olduğu bankalarla 10 yıla kadar vade seçenekleri ile de dikkat çekiyor

Toplamda 2 bin 950 metrekare arazi üzerinde 26 katlı tek bir blok olarak inşa edilen Elysium Art Şişli, 214 adet rezidans daire ve 7 adet ticari birimden oluşuyor. Tamamı 1+1 tarzda tasarlanan ve isteğe bağlı olarak mimari tekniği sayesinde 2+1 veya 3+1 olabilen rezidansların alanları 67,92 ile 74,87 metrekare arasında değişiyor.

Kapılarını 2016 yılının üçüncü çeyreğinde açmaya hazırlanan Elysium Art Şişli, bünyesinde yer alacak fitness center, yüzme havuzu ve sauna ile aynı zamanda sağlıklı yaşamın da anahtarı olacak. Lokasyonu sayesinde yatırımcılarına İstanbul’un merkezi noktalarına farklı ulaşım alternatifleri sunan Elysium Art Şişli, sahip olduğu şehir ve boğaz manzarası sayesinde de bir adım öne çıkıyor.

Lokasyonu sayesinde yatırımcılarına İstanbul’un merkezi noktalarına farklı ulaşım alternatifleri sunan Elysium Art Şişli, Bomonti – Dolmabahçe Tüneli girişinin yanı başında ve Osmanbey Metro İstasyonu’na 7 dakika yürüme mesafesinde olmasının yanı sıra birçok ünlü alış veriş merkezine ve çok sayıda özel hastanenin yanı başında konumlanıyor.

"Elysium Art Şişli teslimleri 2016'da!" Başlıklı Haberin Galerisi

Elysium Art Şişli teslimleri 2016'da!

Elysium Art Şişli teslimleri 2016'da!

Elysium Art Şişli teslimleri 2016'da!

Elysium Art Şişli teslimleri 2016'da!

Proje Bilgisi: Elysium Art Şişli