Elysium Art Şişli'de son 50 daire

Ofton İnşaat tarafından hayata geçirilen Elysium Art Şişli projesinde son 50 daire yatırımcısını bekliyor.

Elysium Art Şişli'de son 50 daire

Ofton İnşaat'ın Elysium Art Şişli projesinde kalan son 50 konutun satışı devam ediyor. Bomonti Bira Fabrikası'nın renovasyonunda yaşam bulan proje, sanat, müzik ve eğlence dünyasına yakınlığıyla yabancı yatırımcıdan da büyük ilgi görüyor.

Elysium Art Şişli'de son 50 daire
Yeni nesil sanatın kalbi olarak nitelendirilen Bomonti'de 26 katlı tek blok olarak inşa edilen Elysium Art Şişli'de 214 rezidans bulunuyor. 7 adet de ticari birim içeren projenin rezidansları ise 67.92 ila 74.87 metrekare arasında değişiyor. Daireler mimarı teknik sayesinde 2+1 veya 3+1 olarak da kullanılabilecek. Projede kalan son 50 daire yatırımcısını beklerken, teslimlerin 2016 yılının üçüncü çeyreğinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. 

Elysium Art Şişli'de son 50 daire

Yabancılar Elysium Art Şişli Otel konseptine ilgi gösteriyor
Avrupa'da yaygın olarak kullanılan ve ev sahiplerine istedikleri zaman oturum, istedikleri zaman da kiralama hakkı tanıyan otel konseptini müşterilerine sunan Elysium Art Şişli, yüksek kira getirili ile de güçlü bir yatırım olma özelliği taşıyor. 

Sanat ve kültürün yanı başında
Şehir hayatının merkezinde, restorasyonunun ardından kültür ve sanat dünyasının yeni üssü haline gelecek 120 yıllık tarihi Bomonti Bira Fabrikası'nın yanı başında inşa edilen Elysium Art Şişli, Bomondi-Dolmabahçe Tüneli girişinin yanı başında, Osmanbey Metro İStasyonu'na 7 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Art Şişli