Elysium Art Şişli'den "dev" lansman satışı

Ofton İnşaat, İstanbul Şişli’deki Eski Bira Fabrikası’nın olduğu bölgede inşa ettiği Elysium Art Şişli Projesi’nin yüzde 60’ını sattı

Elysium Art Şişli'den

Ofton İnşaat'ın Şişli'de hayata geçirdiği Elysium Art Şişli Projesi'nin lansman döneminde projenin yüzde 60'ı satıldı. Yüzde 30 oranında ön talep toplayan ve Şubat ayı itibariyle 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Elysium Art Şişli projesi, 2016 yılının üçüncü çeyreğinde teslim edilecek.

10 yıla kadar vade
Bir yanda şehir bir yanda Boğaz manzarasına sahip eşsiz konumu dolayısıyla yüksek kira getirisi sağlayacak olan Elysium Art Şişliilk yıllarda düşük ödeme fırsatları ve anlaşmalı olduğu bankalarla 10 yıla kadar vade seçenekleri ile de dikkat çekiyor

26 kat, 214 rezidans, 7 ticari birim
Toplamda 2 bin 950 metrekare arazi üzerinde 26 katlı tek bir blok olarak inşa edilen Elysium Art Şişli, 214 adet rezidans daire ve 7 adet ticari birimden oluşuyor. Tamamı 1+1 tarzda tasarlanan ve isteğe bağlı olarak mimari tekniği sayesinde 2+1 veya 3+1 olabilen rezidansların alanları 67,92 ile 74,87 metrekare arasında değişiyor.

Kapılarını 2016 yılının üçüncü çeyreğinde açmaya hazırlanan Elysium Art Şişli, bünyesinde yer alacak fitness center, yüzme havuzu ve sauna ile aynı zamanda sağlıklı yaşamın da anahtarı olacak. Lokasyonu sayesinde yatırımcılarına İstanbul’un merkezi noktalarına farklı ulaşım alternatifleri sunan Elysium Art Şişli, sahip olduğu şehir ve boğaz manzarası sayesinde de bir adım öne çıkıyor.

Lokasyonu sayesinde yatırımcılarına İstanbul’un merkezi noktalarına farklı ulaşım alternatifleri sunan Elysium Art Şişli, Bomonti – Dolmabahçe Tüneli girişinin yanı başında ve Osmanbey Metro İstasyonu’na 7 dakika yürüme mesafesinde olmasının yanı sıra birçok ünlü alış veriş merkezine ve çok sayıda özel hastanenin yanı başında konumlanıyor.

 

"Elysium Art Şişli'den "dev" lansman satışı" Başlıklı Haberin Galerisi

Elysium Art Şişli'den

Elysium Art Şişli'den

Elysium Art Şişli'den

Elysium Art Şişli'den

Proje Bilgisi: Elysium Art Şişli