Elysium Dolapdere

Elysium Dolapdere projesi Ofton İnşaat tarafından İstanbul Dolapdere'de inşa ediliyor. Projenin 2017 yılı sonlarında teslim edilmesi bekleniyor

Elysium Dolapdere

Elysium Dolapdere projesi Ofton İnşaat tarafından İstanbul Dolapdere'de inşa ediliyor. Projenin 2017 yılı sonlarında teslim edilmesi bekleniyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer aldığı proje 6 bin 610 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Elysium Dolapdere'de 225 adet daire yer alıyor. Elysium Dolapdere satılık daire büyüklükleri 50 ile 150 metrekare arasında değişiyor. Dolapdere'de yükselecek olan proje ulaşım kolaylığı ve sosyal imkanları ile farklılıklar sunacak. 

Elysium Dolapdere projesinde sosyal donatılar, fiyatlar ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı. İlk kez Dubai'de görücüye çıkan Elysium Dolapdere yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Ofton İnşaatı'ın Elysium markası ile hayata geçireceği altıncı projesi olan Elysium Dolapdere projesiulaşım açısından da oldukça avantajlı bir lokasyona sahip. Taksim'e 3 dakika, Nişantaşı'na 5 dakika uzaklıkta yer alan projede günlük yaşamın içerisine girmek çok kolay. 

Ofton İnşaat'ın Elysium markası ile hayata geçirdiği diğer projeleri ise şöyle; Elysium Serene Kandilli, Elysium Apartments Ortaköy, Elysium Art Şişli, Elysium Elit Koşuyolu, Elysium Serenity. Ofton İnşaat'ın Elysium Dolapdere ile ilgili detayları önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor. Tarihi ile önemli semtlerden biri olan Dolapdere yatırımcıların gözdesi. 

Elysium Dolapdere adres bilgisi : Dolapdere Caddesi Beyoğlu-İstanbul

Elysium Dolapdere iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 5 350
Web adresi : www.ofton.com.tr
E-posta adresi : info@ofton.com.tr

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Dolapdere