Elysium Elit Koşuyolu, dev markaların radarında

Ofton İnşaat tarafından hayata geçirilen Elysium Elit Koşuyolu'nda yer alan 15 bağımsız ticari birim için dev markalardan teklif yağıyor

Elysium Elit Koşuyolu, dev markaların radarında

Ofton İnşaat tarafından İstanbul'un en önemli merkezlerinden birinde hayata geçirilen Elysium Elit Koşuyolu projesinde yer alan ticari birimler için dev markalardan teklif yağdı. Projede toplam 15 adet ticari bağımsız bölüm yer alıyor. 

Elysium Elit Koşuyolu
Teslimlerin yıl sonunda başlayacağı Elysium Elit Koşuyolu'nun ticari birimlerine A plus markalardan ilgi yağıyor. İnşaat süreci ile birlikte satışlarına da büyük bir hızla devam edilen Elit Koşuyolu projesinin AVM biriminde yer almak isteyen firmalar arasında yoğun bir rekabet yaşanıyor. Toplamda 6.500 metrekarelik satılabilir ve kiralanabilir alana sahip olan butik alışveriş merkezi, farklı sektörlerdeki faaliyetler için uygunluk arz ediyor. Seçkin markalar tarafından tercih edilen Elysium Elit'in ticari birimleri projesyonel yönetim tarafından işletilecek. 

Fiyatlar 328.861 dolardan başlıyor
Boğaziçi Köprüsü, Marmaray, metro ve deniz otobüslerine yakınlığıyla dikkat çeken Elysium Elit Koşuyolu, 6 bin 276 metrekarelik bir alaan üzerinde yükseliyor. Fiyatların 328 bin 861 dolardan başladığı ve bunyesinde 68 rezidansın yer aldığı 2 bloktan meydana gelen projenin A blokunda 3.5+1 ve 4.5+1 tipinde konutlara yer verilecek. Bu dairelerin genişlikleri sırasıyla 197 ve 254 metrekare olacak.

Elysium Elit Koşuyolu, dev markaların radarında

A blokunun son iki katında ise 433 metrekarelik 2 dubleks daire yer alacak.

Projenin B blokunda ise 67 metrekarelik 1+1 ve 106 metrekarelik 2+1 tipinde konutlara yer verilecek. Bu blokta home office konseptine uygun daireler yer alacak. Projenin sosyal alanları arasında da fitness, sauna, buhar odası, kapalı ve açık havuz bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Elit Koşuyolu