Elysium Elit Koşuyolu nerede?

Ofton İnşaat tarafından inşa edilen Elysium Elit Koşuyolu nerede? haberimizin detaylarında

Elysium Elit Koşuyolu nerede?

Ofton İnşaat tarafından inşa edilen Elysium Elit Koşuyolu nerede? 10 bin metrekare alan üzerinde yükselen Elysium Elit, 54 adet daireden meydana geliyor. Elysium Elite Koşuyolu fiyatları ise henüz açıklanmadı.

A Blok 3,5+1 ve 4,5+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Toplam 15 katlı olan A bloğunun son 2 katında ise 2 adet dubleks daire yer alıyor. 32 adet dairenin yer aldığı B blok ise 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana geliyor. B blokta bulunan 1+1 daireler aynı zamanda home office olarak kullanılabiliyor.

Ofton İnşaat Elysium Elit özellikleri ise şöyle; fitness, sauna, buhar odası, kapalı açık havuz, tenis kortu, basketbol sahası ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

Elysium Elite nerede?

Ofton İnşaat Elysium Elite, Koşuyolu parkının yanında konumlanıyor. Çevresindeki alışveriş merkezi, iş merkezi, lüks cafe ve restaurantların artması ve Marmaray metro hattına yakınlığı, projelendirilmiş olan Avrasya tüneline yakınlığı ile dikkat çekiyor. Bağdat Caddesi'nin yanı başında konumlanan Elysium Elit Koşuyolu; Boğaziçi Köprüsü'ne 5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 30 kilometre, deniz otobüslerine 3 kilometre ve Marmaray ile metroya yürüme mesafesinde.

Elysium Elit Koşuyolu adres bilgileri 

Ali Dede Caddesi No:6 Koşuyolu / KADIKÖY / İSTANBUL

Elysium Elit Koşuyolu iletişim bilgileri

Telefon : 444 5 350
Faks : 0216 326 16 23
E-Posta : info@ofton.com.tr

Proje Bilgisi: Elysium Elit