Elysium Es Beykoz’da fırsat

Ofton İnşaatı’ın bugün satışa çıkardığı projesi Elysium Es Beykoz projesi lansmana özel fiyatlarla yatırım fırsatı sunuyor.

Elysium Es Beykoz’da fırsat

Ofton İnşaat’ın Beykoz’da inşa ettiği 23’üncü projesi Elysium Es Beykoz bugün düzenlenen toplantı ile lanse edilerek satışa çıktı. Doğal güzelliğin içinde olan ve boğaz manzarasına hakim olan projede 100 konut ve 15 ticari ünite bulunuyor. Proje 4 bin 546 metrekare arsa alanı üzerinde 27 bin 555 metrekare inşaat alanına sahip.  55 milyon 100 bin liralık yatırım değeriyle hayat geçen projede  çoğunlukla 1+1 ve 2+1 daire yer alsa da 3+1 ve 4+1 dairelere de yer veriliyor. Ayrıca 1+1 ve 2+1 loft daireler de bulunuyor.  Elysium Es Beykoz fiyatları ise lansmana özel olarak metrekaresi 9 bin liradan başlıyor. Bölgede fiyatların metrekare bazında 4 bin dolar civarında başlamasından dolayı önemli bir yatırım fırsatı sunan projede yüzde 5 peşin ödeme ile daire sahibi olmak da mümkün. Ayrıca 36 ay vadeli alımlarda da vade farkı sıfır olarak belirlendi.

Her yere kolay ulaşım
Projelerini her zaman şehrin merkezinde inşa eden Ofton İnşaat, Elysium Es Beykoz projesi için de yine değerli bir lokasyon seçti. Projeden Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, eğitim kurumlarına, hastanelere, alışveriş merkezlerine ulaşım oldukça kolay. 7 katlı tek bloktan oluşan proje 2018 Nisan ayında teslim edilecek. 
2016 yılını 150 milyon lira ciro ile bitirmeyi hedefleyen Ofton İnşaat, 2017 yılında ise 310 milyon lira ciro hedefliyor. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Es Beykoz