Elysium Koşuyolu'nun ticari alanlarına yoğun ilgi

Ofton İnşaat'ın İstanbul Koşuyolu'nda hayata geçirdiği Elysium Elit Koşuyolu projesinde bulunan 15 bağımsız bölümden oluşan ticari alanlar yoğun ilgi görüyor

Elysium Koşuyolu'nun ticari alanlarına yoğun ilgi

Ofton İnşaat'ın İstanbul Koşuyolu'nda hayata geçirdiği Elysium Elit Koşuyolu projesinde bulunan 15 bağımsız bölümden oluşan ticari alanlar yoğun ilgi görüyor. 

Yılsonunda teslimlerinin başlaması planlanan Elysium Elit Koşuyolu'nda açık AVM ihtiyacı göz önünde bulundurularak ticari alanlar inşa edildi. Ofton İnşaat, bu ticari alanlar ile bölgedeki A Plus marka alışveriş ihtiyacını karşılamaya hazırlanıyor. Teslim tarihinin yaklaşması ile birlikte AVM biriminde yer alan, toplam 6 bin 500 metrekare satılabilir ve kiralanabilir alana sahip butik alışveril merkezi; market, gıda, tekstil ve cafe alanlarından oluşacak. Profesyonel bir yönetim tarafından işletilecek ticari alanlar için kapalı otopark ve vale hizmeti de verilecek. 

Elysium Koşuyolu'nun ticari alanlarına yoğun ilgi

Ofton İnşaat kalitesi ile hayat bulan Elysium Elit Koşuyolu; Boğaziçi Köprüsü, Marmaray, metro ve deniz otobüslerine olan yakınlığı ile öne çıkıyor. Mahalle sıcaklığında bir yaşam sunan proje, 6 bin 276 metrekarelik bir alanda yer alıyor. Projede 2 blokta toplam 86 rezidans bulunuyor. 

Ofton Koşuyolu Elysium Elit projesinin A bloğunda 197 metrekarelik 3.5+1 ve 254 metrekarelik 4.5+1 konut seçenekleriyle geniş aileler için büyük bir konfor sunuyor. A bloğun son iki katında ise 2 adet 433 metrekarelik dubleks daire bulunuyor. Projenin B bloğunda 67 metrekarelik 1+1 ve 106 metrekarelik 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Home Office izni de sunulan bu çok özel rezidanslara, aynı blokta 182 ve 187 metrekarelik 2 adet bahçeli, teraslı dubleks rezdans da bulunuyor. 

Elysium Koşuyolu'nun ticari alanlarına yoğun ilgi

Sosyal alanları ile dikkat çeken Elysium Elit Koşuyolu’nda fitness, sauna, buhar odası, kapalı ve açık havuz gibi birçok sosyal donatı yer alıyor. Aralık ayında teslim edilmesi hedeflenen Elysium Elit Koşuyolu fiyatları 328 bin 861 dolardan başlıyor.

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Elit Koşuyolu