Elysium Miramar Bodrum'da teslimler başladı

Elysium Miramar Bodrum'da teslimler başladı. Ofton İnşaat imzasıyla hayata geçirilen lüks villa projesi Bodrum Kalesi manzarasıyla dikkat çekiyor

Elysium Miramar Bodrum'da teslimler başladı

Ofton İnşaat, Bodrum'da hayata geçirdiği lüks villa projesi Elysium Miramar Bodrum'un teslimlerine başladı. Bodrum'un merkezinde inşa edilen proje, 22 dönümlük arazi üzerinde hayata geçirildi.

Elysium Biramar Bodrum
Yatırımcısına deniz, doğa, marina ve Bodrum Kalesi manzarası sunan Elysium Miramar Bodrum, şehir merkezine 1 kilometrelik mesafede yer alıyor. Proje ayrıca, Bodrum-Milas Havalimanı'na 30, yat limanı ve sahile ise 1.4, Marina'ya ise 1.8 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Elysium Miramar Bodrum ayrıca, alışveriş merkezleri, hastaneler ve marketler gibi yaşam merkezleri ile de iç içe bir lokasyonda yükseliyor.

 

Elysium Miramar Bodrum'da teslim zamanı

 

Akıllı ev teknolojisi ile inşa edilen Elysium Miramar Bodrum, az katlı 23 blokta, 46 adet 3+1 dubleks ikiz ve 4 adet 4+1 penthouse konutlardan oluşuyor. Projede sunulan hizmetler arasında aydınlatma üniteleri kontrol edebiliyor, hırsızlık, yangın ve su baskını gibi acil durumlarda site genel güvenlik birimi de bulunuyor. 

530 bin Euro'dan başlayan fiyatlarla
Fiyatların 530.000 Euro'dan başladığı ve 1 milyon 150 bin Euro'ya kadar değiştiği Elysium Miramar Bodrum projesinden ev almak isteyen yatırımcı için özel banka kredisi seçenekleri de sunuluyor. Banka kredisi ile alımların mümkün olduğu Elysium Miramar Bodrum'da, Ofton İnşaat bünyesinde geliştirilen yüzde 50 peşin, kalan yüzde 50 için de 12 aya kadar vade imkanı sunuluyor. 

 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Miramar Bodrum