Elysium Serenity Kandilli yüzde 5 peşinat ile daire sahibi yapıyor

Ofton İnşaat imzası ile hayata geçirilen Elysium Serenity Kandilli yüzde 5 peşinat ile daire sahibi yapıyor

Elysium Serenity Kandilli yüzde 5 peşinat ile daire sahibi yapıyor

Ofton İnşaat imzası ile hayata geçirilen Elysium Serenity Kandilli yüzde 5 peşinat ile daire sahibi yapıyor. Elysium Serenity Kandilli kampan yası kapsamında minimum yüzde 25'lik peşinatın yüzde 5'ini hemen ödeyenler, ilk yüzde 10'luk dilimi 6 ay sonra ve ikinci yüzde 10'luk dilimi de 12 ay sonra ödeyebiliyor. 

Konumu ve rahat nefes aldıran doğasu ile İstanbul'da huzurlu bir yaşam sunan Elysium Serenity Kandilli daire fiyatının minimum %25’inin %5’lik kısmını peşin olarak, kalan kısmının ilk %10’unu ilk altı ay, ikinci %10’unu da ikinci altı ayda ödeyenler Elysium Serenity Kandilli projesinin sakinlerinden olacaklar. Ofton İnşaat, daire fiyatının kalan %75’lik kısmı için banka kredilerine yönlendiriyor. 

Elysium Serenity Kandilli yüzde 5 peşinat ile daire sahibi yapıyor

Az katlı küçük metrekareler
5 bin 465 metrekare arsa üzerinde yükselen Elysium Serenity Kandilli, 3 blok 75 adet daireden oluşuyor. Projede daire büyüklükleri 50.71 ile 125.9 metrekare arasında değişiyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 konut tiplerinin yer aldığı projede flat ve dubleks daire seçenekleri de yer alıyor. 

Boğaz Köprüsü'ne 4.2 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 5.5 kilometre uzaklıkta konumlanan Elysium Serenity Kandilli açı8k ve kapalı yüzme havuzu, sauna ve buhar odaları, fitness merkezi ile daire sakinlerine günün yorgunluğunu attıracak imkanlar sunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Serenity