Elysium Serenity'de fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor

Ofton İnşaat'ın Kandilli'deki ikinci projesi Elysium Serenity, 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıları bekliyor

Elysium Serenity'de fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor

Ofton İnşaat tarafından Kandilli'de hayata geçirilen ikinci proje Elysium Serenity, kolay ulaşım imkanı sağlayan konumuyla dikkat çekiyor. Projede fiyatlar, 350 bin TL'den başlıyor ve 835 bin TL'ye kadar değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. 

Ofton İnşaat'tan Kandilli'ye ikinci proje
Ofton İnşaat'ın bölgedeki ikinci projesi olan Elysium Serenity, 50 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip. Daha önce inşa ettiği Elysium Serene Kandilli'yi, taahhüdünden 3 ay önce teslim eden Ofton İnşat, yeni projesinin çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor. Kendi alanlarında isim yapan mimar ve mühendislerle çalışan Ofton İnşaat, az katlı yaşam alanları açısından dikkat çekin bir proje inşaat ediyor. 

Elysium Serenity daire tipleri
3 blok üzerinde 75 daireden oluşan Elysium Serenity, 5464 metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. 1+0, 1+1 ve2+1 daire tiplerine sahip projede, flat ve dubleks daire seçenekleri bulunan projede metrekare birim fiyatı ise 6 bin 925 TL düzeyinde.

Elysium Serenity nerede?
Boğaziçi Köprüsü'ne 4.2 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 5.5 km mesafede bulunan proje, denize yürüyüş mesafesinde konumlanıyor. 

 

Proje Bilgisi: Elysium Serenity