Elysium Soul Beyoğlu fiyat!

Ofton İnşaat imzası taşıyan Elysium Soul Beyoğlu fiyatları çatı dublekslerinde 830 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Elysium Soul Beyoğlu fiyat!

Elysium Soul Beyoğlu, İstanbul'un en eski, değerli ve merkezi lokasyonlarından biri olan Beyoğlu'nda hayat buluyor. Ofton İnşaat tarafından inşa edilen projenin 2017 yılının Eylül ayında tamamlanması ve teslimlerine başlanması bekleniyor. 

Toplam 6 bin 612 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Elysium Soul Dolapdere, 7 katlı iki blokta 221 adet daire ile 4 adet ticari birimden meydana geliyor. Projede 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde farklı daire alternatiflerine yer veriliyor. 

Blokların arasında 840 metrekarelik ve tamamı yeşil peyzaj alanı olarak tasarlanan Ofton Elysium Soul'da 540 metrekare alan içerisinde konumlanmış kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası imkanları sunuluyor. 

Dolapdere Caddesi üzerinde hayat bulan Ofton İnşaat Beyoğlu projesi; Taksim Meydanı’na 1,5 dakika, Nişantaşı, Şişli, Beşiktaş ve Karaköy’e 5 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 10 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 20 dakikada mesafede. 

Yatırım bedeli yaklaşık 90 milyon TL olan Dolapdere Elysium Soul'da normal daire tiplerinin yanı sıra çatı ve bahçe dubleksi daire tiplerine de yer veriliyor. Çatı dubleksi dairelerin fiyatı ise 830 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Bölgede farklı ve yeni bir yaşam alanının kapılarını açan Ofton İnşaat, Elysium Soul Beyoğlu için birbirinden farklı ödeme planları da hazırlıyor. Bunlardan bir tanesi ise kendi bünyesinde 36 aya kadar 0 faiz imkanı ile taksitlendirme yapıyor olması. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Soul Beyoğlu