Elysium Soul Beyoğlu Projesi ön talep topluyor

Ofton İnşaat'ın Beyoğlu'nda yükselecek olan projesi Elysium Soul Beyoğlu projesi ön talep topluyor

Elysium Soul Beyoğlu Projesi ön talep topluyor

Ofton İnşaat'ın Beyoğlu'nda yükselecek olan projesi Elysium Soul Beyoğlu projesi ön talep topluyor. 6 bin 610 metrekarelik alanda inşa edilen projede toplam 225 adet daire yer alıyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden oluşan projede daire alanları 50 ila 150 metrekare arasında değişiyor. 

Teslim tarihi olarak Aralık 2016 planlanan Ofton İnşaat Dolapdere projesi konumu ile dikkat çekiyor. Beyoğlu'na bağlı Dolapdere'de yükselen proje şimdiden yatırımcılarin ilgisini çekmeyi başardı. 

Elysium Soul Beyoğlu fiyatları ise 450 bin lira ile 2 milyon 500 bin lira arasında değişiyor. Elysium Soul Beyoğlu projesinden konut satın almak isteyenler için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Ön talep toplanmaya devam eden Elysium Soul Beyoğlu, Bilgi Üniversitesi'nin Dolapdere kampüsünün bulunduğu arazi üzerinde konumlanıyor. Elysium Soul Beyoğlu projesi Taksim'e 3 dakikai Nişantaşı'na ise 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Ofton Elysium Soul Beyoğlu projesinin dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Elysium Soul Beyoğlu adres bilgisi : Dolapdere Caddesi Beyoğlu - İstanbul 
Elysium Soul Beyoğlu iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 5 350
Web adresi : www.elysiumsoulbeyoglu.com

 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Soul Beyoğlu