Elysium Soul Dolapdere!

Ofton İnşaat'ın Elysium markası ile hayata geçirdiği projelerden yenisi olan Elysium Soul Dolapdere'nin önümüzdeki günlerde satışa çıkarılması bekleniyor

Elysium Soul Dolapdere!

Ofton İnşaat'ın Elysium markası ile hayata geçirdiği projelerden yenisi olan Elysium Soul Dolapdere'nin önümüzdeki günlerde satışa çıkarılması bekleniyor. 6 bin 610 metrekare alan üzerinde yükselecek olan proje 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden oluşacak. Proje ilk kez Dubai'de tanıtıldı. 

Beyoğlu ilçesine bağlı Dolapdere'de yükselen proje Bilgi Üniversitesi'nin Dolapdere Kampüsü'nün bulunduğu arazide yükseliyor. Elysium Soul Dolapdere fiyatlarının 450 bin lira ile 2 milyon 500 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede ödeme seçenekleri ise açıklanmadı. 

Ulaşım kolaylığı ile dikkat çeken proje yatırımcıların tercih ettiği bir bölgede yükseliyor. Zengin sosyal imkanların da bulunacağı Elysium Soul Dolapdere projesi Taksim'e 3 dakika, Nişantaşı'na ise 5 dakika mesafede yer alıyor. Proje Beşiktaş - Bomonti Tüneli ile çevreyolu ve metroya kolay ulaşılacak bir noktada yer alıyor. 

Elysium Soul Dolapdere teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması bekleniyor. Zemin etüdü yapılmış olan proje deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Elysium Soul Dolapdere projesi detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak. Projenin detayları açıklandığı anda Emlakwebtv.com adresinde olacak. 

Elysium Soul Dolapdere iletişim bilgileri
Adres : Dolapdere Caddesi Beyoğlu - İstanbul 
Telefon numarası : 444 5 350 
Web adresi : www.ofton.com.tr
E-posta adresi : info@ofton.com.tr

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Soul Dolapdere