Elysium Soul projesinde ön talep dönemi

Ofton İnşaat'ın Dolapdere'de hayata geçirmeye hazırlandığı yeni yatırımı "Elysium Soul Beyoğlu" projesinde ön talep dönemi başladı.

Elysium Soul projesinde ön talep dönemi

İstanbul Beyoğlu Dolapdere'ye yapılan en önemli konut yatırımlarından biri olan Elysium Soul Beyoğlu için ön talep toplama dönemi başladı. Ofton İnşaat, Dolapdere'nin sahip olduğu kültürel birikimi yansıtacak bir konut projesi ortaya koymayı hedefliyor. 

Elysium Soul Beyoğlu projesi
Tanıtımı ilk kez Dubai'de yapılan Elysium Soul Beyoğlu projesi, İstanbul'un en köklü semtlerinden biri olan Beyoğlu'nun kültür-sanat merkezine dönüşümü beklenen Dolapdere semtinde hayat bulacak. Proje mevcut konumu itibarıyla güçlü bir lokasyon ve ulaşım avantajını yüksek prim getirisine yansıtmayı hedefliyor. Eski İstanbul olarak anılan Beyoğlu'nda inşa edilecek olan Elysium Soul, aynı zamanda Beşiktaş ve Şişli gibi merkezi semtlere de oldukça yakın bir mesafede konumlanacak. 

Taksim, Nişantaşı ve Karaköy gibi eğlence merkezlerine de yakın bir konumda hayata geçirilecek olan Elysium Soul Beyoğlu, City's, Zorlu, Cevahir, Kanyon gibi bölgenin en önemli AVM'lerine de yakın bir konumda yükseliyor. 

Toplamda 6 bin 610 metrekarelik alan üzerinde ve modüler mimari tekniğiyle inşa edilen Elysium Soul projesinde 1+0, 1+1 ve2+1 tipi daireler ile bahçe katı ve çatı dubleksleri yer alacak. Projede toplam 225 adet bağımsız birim yer alırken, dairelerin büyüklükleri 50 ila 150 metrekare arasında değişecek.

Daireleri 3 Aralık'ta satışa çıkacağı açıklanan Elysium Soul Dolapdere projesinde daire fiyatlarının ise 450 bin liradan başlayacağı bildiriliyor. Ödeme seçenek ve kampanyalar hakkında herhangi bir açıklama yapılmaya Elysium Soul Projesinde fiyatların 2 milyon 500 bin TL'ye kadar çıkabileceği öğrenildi.