Elysium Soul'un yüzde 35'i satıldı

Ofton İnşaat tarafından Beyoğlu'nda inşa edilen Elysium Soul Projesi'nin yüzde 35'inin satıldığı açıklandı

Elysium Soul'un yüzde 35'i satıldı

Ofton İnşaat'ın Beyoğlu'nda hayata geçirdiği Elysium Soul Beyoğlu projesinde yüzde 35'lik satış oranına ulaşıldığı açıklandı. Toplamda 6 bin 610 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen projede toplam 225 bağımsız birim yer alıyor. Elysium Soul projesinin 20 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.

Elysium Soul projesi: Metrekaresi 9.000 TL'den başlayan fiyatlarla
İstanbul'un tarihi semtlerinden Beyoğlu'nda hayata geçirilen Elysium Soul projesinde 1+0, 1+1 ve 2+1'e kadar değişen büyüklükte daireler, bahçe katı ve çatı dublekslerinden meydana geliyor. Metrekare fiyatlarının 9.000 TL'den başlayan ve 14.000 TL'ye kadar değişebilen fiyatlarla satışı devam eden Elysium Soul Beyoğlu bünyesinde sosyal alanlar, spor alanları, hamam ve sauna gibi olanaklar bulunuyor. Proje kapsamında ayrıca, Ofton İnşaat  finans sistemi ile 12, 24 ve 36 ay vadeli ve 0 faizli ödeme imkanı tanınıyor.

Elysium Soul projesinde daire fiyatlarının ayrıntılı bilgisi için tıklayın...

Elysium Soul'un yüzde 35'i satıldı

Elysium Soul nerede?
İstanbul'un en merkezi semtlerinden biri olan Beyoğlu'nda hayata geçirilen Elysium Soul, Taksim'in yanı başında, kültür ve sanat dünyasının merkezinde yer alıyor. Beşiktaş, Şişli ve Beyoğlu gibi İstanbul'un en merkezi üç semtinin ortasında yer alan proje, bölgenin en çok tercih edilen alışveriş merkezlerine de oldukça yakın bir noktada yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: elysium soul