Emaar Square'da yepyeni bir yaşam alanı

Dünyada yılın en iyi karma mimari projesi seçilen Emaar Square uluslararası deneyimiyle İstanbul Çamlıca’da yepyeni bir yaşam alanı sunuyor

Emaar Square'da yepyeni bir yaşam alanı

30 Ocak 2014 / emlakwebtv
İstanbul Çamlıca’da Emaar’ın uluslararası deneyimiyle yepyeni bir yaşam alanı sunuyor. Her ayrıntısı, alanında dünyaca ünlü projelere imza atmış mimarlar tarafından tasarlanan Emaar Square, daha proje aşamasında International Property Awards (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) tarafından, önce Avrupa’da ardından da Dünyada Yılın en iyi Karma Mimari Projesi seçildi.

Emaar Square, Anadolu yakasının eğlence merkezi haline gelecek
Emaar Square’de farklı yaşam tarzlarını benimseyenler, kendileri için yaratılmış özel tasarımlar bulacaklar. İstanbul’un en büyüğü olacak Emaar Square Alışveriş Merkezi’nde 100 tanesi yeme, içme ve eğlence alanlarına ayrılmış 400 mağaza bulunacak. Discovery Center & Sualtı Hayvanat Bahçesi, 15 salonlu dev sinema kompleksi, buz pisti ve sayısız sosyal aktiviteler, ayrıca Galeries Lafayette gibi Türkiye’de ilk defa açılacak pek çok mağaza ile alışveriş merkezi Anadolu Yakası’nın eğlence ve keyif merkezi haline gelecek.

Emaar Square seçkin firmalara ev sahipliği yapacak
Ayrıca Emaar’ın seçkin uluslararası otel zinciri The Address Hotel’in, Türkiye'deki ilk oteli de 180 odasıyla Emaar Square'de hizmete girecek. Emaar Square, ayrıca iş dünyasının da Anadolu yakasındaki yeni merkezi olacak. 40.000 m2 kiralanabilir alan sunan Ofis Kulesi, pek çok seçkin firmaya ev sahipliği yapacak.

Firma Bilgisi: Emaar
Proje Bilgisi: Emaar Square