Emaar Square son durum

Emaar Square son durumda önemli gelişmeler dikkat çekiyor. Projede çalışmalar hızla devam ediyor

Emaar Square son durum

Emaar Square son durum detaylarını paylaşmadan önce proje özelliklerine değinelim. 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Emaar Square satılık daire büyüklükleri 59 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiyor. Toplam 66 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Emaar Square’da 1.000 adet daire bulunuyor.

Çamlıca’da yükselen Emaar Square2,3 milyar dolar proje maliyetiyle dikkat çekiyor. 5 yıldızlı bir otel, alışveriş merkezi, ofis bloğu, yatay ve dikkat konut bloklarından meydana gelen Emaar Square sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. 100’den fazla restoran, açık kapalı alanları, çocuk oyun merkezlerinin bulunduğu Emaar Square fiyatları 244 bin 888 Dolardan başlıyor.

Emaar Square son durum
Emaar Square son durum detaylarını haberlerimizden takip edebilir ya da Emaar Square satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz. Emaar Square projesinde satışlar hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu yılın sonunda teslim edilmesi planlanan Emaar Square'da uygun ödeme seçenekleri konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Emaar Square son durum

Emaar Square nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında 66 bin  metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Emaar Square Çamlıca’da yer alıyor. Bağdat Caddesi’ne, İstanbul Boğazı’na ve köprülere çok yakın mesafede yer alan Emaar Square, Bağdat Caddesi'ne 4, Kadıköy'e 5,5, Beşiktaş'a 10 ve Taksim'e 11 kilometre mesafede bulunuyor. Emaar Square, Boğaziçi Köprüsü'ne 7, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 17 kilometre ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na 25 kilometre mesafede yükseliyor.

Emaar Square adres bilgileri: Ayazma Cad. No: 78 Çamlıca, Üsküdar 34700 İstanbul

Firma Bilgisi: Emaar Türkiye
Proje Bilgisi: Emaar Square