Emaar Square'dan ayrıcalıklı kent yaşamı

Farklı yaşam tarzlarına yönelik üç farklı konut seçeneğiyle Emaar Square, ayrıcalıklı kent yaşamını tercih eden sakinlerini bekliyor

Emaar Square'dan ayrıcalıklı kent yaşamı

Farklı yaşam tarzlarına yönelik üç farklı konut seçeneğiyle Emaar Square, ayrıcalıklı kent yaşamını tercih eden sakinlerini bekliyor.

Emaar’ın Türkiye’deki ikinci projesi olan Emaar Square’deki konutlar, insan odaklı tasarım anlayışıyla farklı ihtiyaçlara yönelik 3 farklı yaşam sunuyor. Çamlıca’da 66 dönüm arazi üzerine tasarlanan proje, hareketli ve şehrin içinde, dünya standartlarında bir yaşam tarzını tercih edenlere hitap ediyor.

Hedef kitle çocuklu aileler
Konforlu ve lüks bir yaşamın kapılarını aralayan Emaar Square bünyesinde yer alan konut grupları farklı tarzlara sahip kullanıcıların, farklı beklentilerine cevap verebilecek şekilde tasarlandı. Emaar Square Residence’ta yer alan daireler, geleneksel ile seçkin yaşam biçiminin harmonisini sunmak üzere tasarlandı. 5-14 kat arasında değişen daha alçak katlı dört ayrı binadan oluşan ve yaşamı stille buluşturan Residences, sakinlerinin yaşam tarzlarını yansıtan ayrıntılarla zenginleşiyor. Residence dairelerin birincil hedef kitlesi geniş metrekarelerde yaşamak isteyen, kapalı mutfak tercihi olan çocuklu aileler. Daire planları bu doğrultuda çocuklu aileleri ağırlamayı ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyerek mutfak kullanımından, yaşam alanlarına kadar ve depolama alanlarının özelliklerine varan detaylarda incelikle planlandı. Residence konutların dış cepheleri de aynı çizgi paralelinde Nişantaşı, Bağdat Caddesi gibi İstanbul'un geleneksel semtlerinin dokularını taşıyor.

Farklı ve çağdaş mimari tasarım
Tarzı şehirle buluşturan Heights’ta yer alan daireler ise, daha hızlı bir yaşamın gerekliliklerine cevap olacak, modern tasarım çizgisini, fonksiyonel ve konforlu detaylar ile birleştirerek tasarlandı. Farklı ve çağdaş bir mimari tasarıma sahip 33 kattan oluşan Heights, Alışveriş Merkezi'nin üzerinde yer alıyor. Yeni bir lüks anlayışıyla sakinlerine teknolojik ve modern bir konfor sunan Heights, son teknolojiler ile donatılmış, bir odadan beş odaya kadar değişen ünitelerden oluşuyor. 

Beş yıldızlı otel konforunda
Gücü zarafetle buluşturan The Address Residence İstanbul ise, Emaar’ın kendi markası olan ve dünyaca ünlü beş yıldızlı The Address Hotel’in konforunu yaşamak isteyenler için tasarlandı. Sir Norman Foster’ın kurucusu olduğu Foster + Partners’ın imzasını taşıyan binanın 12-29 kat arasında yer alan 197 adet mobilyalı lüks rezidans daire kentli, beş yıldızlı otel konforunu kendi evinde de yaşamak isteyenlere hitap ederken, 30 ile 46 katları arasında bulunan 123 adet lüks rezidans dairesi 89 metrekare ile 645 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde sunuluyor.

Her 3 konut tipine ait örnek daireler, Emaar Square satış ofisinde müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Firma Bilgisi: Emaar
Proje Bilgisi: Emaar Square