Emaar Toskana Orizzonte!

Emaar Toskana Orizzonte villa fiyatları minimum 650 bin dolardan başlıyor

Emaar Toskana Orizzonte!

Tek katlı villa yaşamı sunan Toskana Orizzonte, İstanbul Avrupa Yakası'nda  Büyükçekmece Göl Vadisi'nde hayata geçiriliyor. Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı ortaklığında gerçekleşen proje 'Yatay Yaşam Konsepti' ile tasarlanıyor. 

1 milyon 68 bin metrekare üzerinde yükselen Toskana Orizzonte'de 8 farklı villa tipi bulunuyor. Villa alanları 179.4 metrekare ile 694.6 metrekare arasında değişiyor.  

Toskana Orizzonte toplam 187 adet tek katlı villaya sahiplik yapıyor. Proje, 50 metrekareye varan mutfakları, 5 metre tavan yüksekliği, villa sahibine ait 2 dönüme varan bahçesiyle dikkat çekiyor.  

Büyükçekmece Toskana Orizzonte; metrobüs durağına 6.8 kilometre, TEM otoyoluna 4.2 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 21 kilometre mesafede yer alıyor.  

Projenin sosyal imkanları arasında ise; SPA ve güzellik merkezi, squash, fitness, olimpik açık/kapalı yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahaları bulunuyor. Ek olarak proje; içerisinde, köy bakkalı, köy fırını, köy kahvesi bulunan köy meydanına da sahip. 

Teslim tarihi Haziran 2016 olarak belirlenen Toskana Arizzonte' de fiyatlar 650 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Proje, yüzde 25 peşin ödeme ile kalan bedel için banka kredisi veya firma bünyesinde kredi imkanı sunuyor. 

Firma Bilgisi: Emaar - Arıkan Yapı
Proje Bilgisi: Toskana Orizzonte