Emaar Türkiye iletişim bilgileri

Emaar Türkiye'de ilk olarak Toskana Vadisi projesi ile çalışmalarına başlamıştır. Firma Cannes'da gerçekleştirilecek olan MIPIM'e de katılımcı olacaktır

Emaar Türkiye iletişim bilgileri

30 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Emaar Properties PJSC; 2006 yılında kuruldu. 2012 yılında Mecidiyeköy’de yer alan Emaar Square projesini hayata geçirdi. Türkiye’de inşa ettiği proje ise Toskana Vadisi oldu. Emaar Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ümüt Türüdü Şen, Türkiye CEO’su Ozan Balaban, Pazarlama Müdürü ise Yelda Altürk oldu.
Emaar Türkiye CEO’su Ozan Balaban, Emaar Properties PJSC hakkında “Emaar ismini ilk kez Dubai dışında İstanbul’da kullandık. Projede, özellikle AVM’de Dubai’den alıntılara yer verdik. Emaar, Türkiye’yi stratejik bir ülke olarak görüyor. İlişkimiz uzun vadeli ve yatırım ağırlıklı olarak sürecek” dedi.
Emaar Properties emlak sektörü dışında birçok sektörde hizmet vermekte olup bunlar; Emaar Gayrimenkul, Emaar Alışveriş Merkezleri, Emaar Turizm ve Eğlence, Emaar Otelleri ve Tatil Köyleri, Emaar Perakende, Emaar Ticari Kiralama ve Emaar Teknoloji’dir. Ayrıca Emaar tarafından Türkiye dışında hayata geçirilen projeleri de şunlardır:

Burj Khalifa Dubai, The Beverly Residences, Eighth Gate, Wills Creek, The Arabian Ranches Golf Club, Dubai Polo ve Binicilik Kulübü, Toskana Vadisi, The Address Hotels + Resorts, Armani Hotels&Resorts, The Dubai Mall, Emaar Square, Toskana Vadisi ve At.Mosphere.

Emaar projeleri birçok kere rekorlar kitabına girmiş olup, bu kitapta yer alan projeleri arasında da şu projeler bulunmaktadır:
- Dünyanın En Yüksek Binası ve Dünyanın En Yüksek İnsan Yapımı Strüktürü Burj Khalifa
- Dünyanın Yerden En Yüksek Restoranı At.mosphere
- Dünyanın En Büyük Alışveriş Merkezi The Dubai Mall
- Dünyanın En Büyük Tek Parça Akrilik Akvaryum Paneli’ olma özelliğine sahip Dubai Akvaryumu ve Sualtı Hayvanat Bahçesi.

Çin, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Lübnan, Orta Doğu, Mısır, Fas, Kuzey Amerika, Suudi Arabistan, Suriye ve Türkiye gibi ülkelerde projeler geliştiren Emaar; iletişim bilgileri de aşağıda yer verilmiştir.

Emaar Türkiye
Adres: Maslak Mah. Bilim Sok. No:5 Sun Plaza Kat:20 34398 Şişli, İstanbul
Tel: +90 212 329 28 00
Faks: +90 212 328 16 26

Emaar Properties
www.emaar.com
Emaar Properties PJSC P.O.Box 9440 Dubai
United Arab Emirates
Tel +971 4 367 3333
Fax +971 4 367 3000

Firma Bilgisi: Emaar