Emaar'dan 5 yıldızlı yatırım: The Address Residence

Emaar Türkiye tarafından Çamlıca'da hayata geçirilen The Address Residence'nin ilk 11 katında The Adress Hotel hizmet verecek. Üst katlardaki ev sahipleri, dilerse, residence dairelerini Otel'e kiralayarak ek gelir elde edebilecek

Emaar'dan 5 yıldızlı yatırım: The Address Residence

Emaar Türkiye'nin Çamlıca'da hayata geçirdiği 46 katlı dev yatırımı The Address İstanbul'un ilk 11 katında The Address Hotel, 183 odasıyla hizmet verecek. Süit ve standart oda seçeneklerini barındıran otel bünyesinde SPA, sağlık kulüpleri ve restoranların yanında havuz da bulunacak. 

The Address Residence İstanbul
The Address Hotel dışında kalan12-29 katlarda ise 197 adet lüks rezidans dairesi içeren The Address Residence projesinde daire tipleri, 1+1, 1+2 ve 1+3 olarak, 78 metrekareden 213 metrekareye kadar değişen seçeneklerde tüketiciye sunulacak. Projenin daha yüksek katları olan 30 ile 46. kesimlerinde The Addres Residence Sky View faaliyet gösterecek ve 123 adet lüks residence dairele tipleri 1+1'den 1+5'e kadar değişen seçeneklerde sunulacak. Bu tipte dairelerin metrekareleri ise 89-645 arasında değişiklik gösterecek.

Daireler "otele" kiralanabilecek
Otel ve residence projelerini bir arada sunan Emaar, otel ve daire işletmesini birleştiren yeni bir konseptin hazırlıklarını da yapıyor. Buna göre ev sahipleri, 12-29 kat arasındaki  mobilyalı lüks rezidans dairelerini The Address Hotel'in özel kiralama sistemine dahil ederek gelir elde etme şansına sahip olabilecekler. 

Firma Bilgisi: Emaar