Emar Delüx Kartepe!

UMF Yapı güvencesi ile Kocaeli'de hayata geçirilen Emar Delüx Kartepe'de yaşam 2017 yılı sonlarında başlayacak

Emar Delüx Kartepe!

UMF Yapı güvencesi ile Kocaeli'de hayata geçirilen Emar Delüx Kartepe'de yaşam 2017 yılı sonlarında başlayacak. Doğa ile iç içe bir yaşamın sunulduğu proje akıllı ev sistemleri ile donatılıyor. 

Kocaeli Emar Delüx projesinin ilk 4 bloğunda teslimler 2016 yılında başlayacak. Projenin tamamında ise yaşamın 2017 yılı sonunda başlaması planlanıyor. 

Kartepe'nin muhteşem manzarasına sahip olan Emar Delüx Kocaeli projesi Kartepe Kent Meydanı'nda yükseliyor. Projenin 9 bin metrekaresi yeşil alanlar için ayrıldı. 

12 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yayılan Emar Delüx Kartepe projesinde toplam 120 adet daire yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerden oluşan projede daire büyüklükleri 91 metrekare ila 161 metrekare arasında değişiyor. 

Projenin sosyal imkanları arasında; açık otopark, kamelya, kameralı güvenlik ve süs havuzu bulunuyor. Projede yer alan bloklar 3 ve 4 katlı olarak inşa ediliyor. Daireler ise 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 bahçe dubleksi şeklinde tasarlandı. 

Konut sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Emar Delüx fiyatları ise 220 bin TL'den başlayıp 420 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede kiralık daire fiyatlarının ise 1.100 TL'den başlaması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: UMF Yapı
Proje Bilgisi: Emar Delüx