Emekliler İçin En Özel 5 Konut Projesi!

Emekliler İçin En Özel 5 Konut Projesini Emlakwebtv.com ekibi değerlendirdi. İşte Emekliler İçin En Özel 5 Konut Projesi

Emekliler İçin En Özel 5 Konut Projesi!

Emekliler için en özel 5 konut projesini masaya yatırdık. Konut projelerinde birçok kampanya yapılıyor olsa da emekliler için çok da bir şey yapılmıyor gibi. Peşinatsız, taksit ertelemeli, firma bünyesinde taksit imkanı, indirimler derken emeklilerin de ev alması bir hayli kolaylaşıyor aslında.

Emlakwebtv.com ekibi emekli olup da henüz bir ev alamayanlar için konut projelerini araştırdı. Emekliler için en özel 5 konut projesini de sizlere sundu.

İşte Emekliler İçin En Özel 5 Konut Projesi!

1.TOKİ

Malumunuz TOKİ her kesim için konut üretmeye devam ediyor. 250 lira taksitle emeklileri ev sahibi yapmayı planlayan TOKİ “8-9 yıl içerisinde alt ve orta gelir grubuna yönelik asgari 550 bin konut daha üreteceğiz” açıklamalarını yaptı. İçerisinde esnafın, caminin, caddenin, sokağı olduğu bir konseptin bulunması planlanan TOKİ Emekli Evleri, 250 lira taksitle en az 75 metrekarelik 2+1 daireler şeklinde olacak.

2.Fly Suit

Uçarlar Yapı güvencesiyle Esenyurt’ta yer alan Fly Suit projesinde emeklilere özel bir kampanya olmasa da fiyatları oldukça uygun. 60 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Fly Suit’te 150 adet konut yer alıyor. Fly Suit fiyatlarına ve ödeme planına satış ofisinden ulaşabilirsiniz.

Emekliler İçin En Özel 5 Konut Projesi!

3. Life in Vera

Life in Vera projesi Esenyurt’ta 79 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut tiplerinin yer aldığı Life in Vera’da teslimler 2014 yılında gerçekleşmeye başladı.

4. Dumankaya Hi Fit

Dumankaya Hi Fit’te fiyatlar 99 bin TL’den başlıyor. Hi Fit Dumankaya projesinde stüdyodan 3+1’e kadar daire tipleri bulunuyor. Toplam 610 adet daireden meydana gelen Dumankaya Hi Fit ödeme seçenekleri ve kampanyalarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Emekliler İçin En Özel 5 Konut Projesi!

5.Evora İstanbul

Tuzla’da yer alan Evora İstanbul 102 bin TL’den başlayan fiyatlarla, uygun fiyata ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Tuzla Evora İstanbul Evleri’nin kampanya bilgilerini satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz.