Emin Şirketler Grubu yöneticileri eğitimini tamamladı

Emin Şirketler Grubu'nun üst düzey yöneticileri, 98 saatlik Leadership Academy of Business eğitimini tamamlayarak sertifikalarını aldı.

Emin Şirketler Grubu yöneticileri eğitimini tamamladı

Emin Şirketler Grubu'nun 18 müdür ve yönetici, toplam eğitim süresi 98 saati bulan Leadership Academy of Business eğitimini tamamladı. 

Emin Şirketler Grubu yöneticileri eğitimini tamamladı
1991 yılında günümüze farklı sektörlerde faaliyet gösteren Emin Şirketler Grubu, müdür ve yöneticilerine sunduğu Leadership Academi of Business eğitim programının sonuna geldi. Boğaziçi Üniversitesi'nde gerçekleştirilen sertifika töreniyle birlikte şirketler gurubunun yönetici ve müdürleri, sertifikalarını tamamladı.

Sertifika programı ve eğitim süreci hakkında bir açıklama yapan Emin Şirketler Grubu İnsan Kaynakları Müdürü Banu Çıracı, şirket bünyesinde faaliyet gösteren yöneticilerin katılım sağladığı ve Yönetici Geliştirme Programı olarak tanımlanan Leadership Academy of Business programının 4 aylık yoğun bir maraton sonrasında tamamlandığını söyledi. Çıracı, eğitim ve gelişimin öneminin farkında olan Emin Şirketler Grubu'nun, yönetim kadrosunun ileriye dönük istikrarlı adımlarını sürdürdüğünü vurgulayarak:

"Bu program ile tüm yöneticilerimizin yönetsel yetkinlikleri daha üst seviyelere taşınmış ve vizyoner bakış açısı ile ortak bir yönetim anlayışı oluşmaya başlamıştır.Yakalanan bu sinerjinin şirketimiz için ne kadar değerli olduğunun bilincinde olarak eğitim ve gelişime devam diyoruz." dedi. 

Firma Bilgisi: Emin Şirketler Grubu