Emin Şirketler Grubu'nda atama

Emin Şirketler Grubu'nun Basın ve Halklar İlişkiler Yöneticiliği'ne Ömür Güneş Karakaya atandı

Emin Şirketler Grubu'nda atama

Gayrimenkul ve otomotiv sektöründa faaliyet gösteren Eminevim, Eminotomotiv, Eminenerji, Emininşaat ve Emintarım gibi şirketleri bünyesinde barındıran Emin Şirketler Grubu'nun Basın ve Halkla İlişkiler Yöneticiliği görevine Ömür Güneş Karakaya atandı.

Ömür Güneş Karakaya kimdir?
Organizasyon, inşaat, tarım ve enerji gibi Türkiye ekonomisinin en önemli sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren Emin Şirketler Grubu'nun Basın ve Halkla İlişkiler Yöneticiliği'ne atanan Karakaya, basın, basın reklam ve halkla ilişkiler işlerinden sorumlu olacak.

Lise eğitimini tamamladıktan sonra Muğla Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olan Ömür Güneş Karakaya, profesyonel kariyerine PR ajanslarında devam etti. Karakaya 2015 yılında Emir Şirketler Grubu bünyesinde çalışmaya başladı. Eminevim bünyesinde faaliyet gösteren şirketler arasında Eminotomotiv, Emin İnşaat, Eminevim ve Emintarim gibi markalar yer alıyor. 

Emin Şirketler Grubu
1991 yılından bu Türkiye'nin en önemli sektörlerinde faaliyet gösteren Eminevim, kurduğu sistem ile 90 binden fazla ailenin ev ve otomobil sahibi olmasını sağladı. Firma, otomotiv ile başladığı sektörde; Eminevim, Emin Enerji, Emin Tarım ve Hayvancılık, Emin İnşaat olarak atılımlarını sürdürüyor