Eminevim 100. şubesini Bursa'da açtı

Müşterilerine ‘El birliği Sistemi’ ile faizsiz ev ve otomobil sahibi olma imkânı sunan Eminevim, Türkiye’deki yüzüncü şubesini Bursa'da açtı

Eminevim 100. şubesini Bursa'da açtı

Müşterilerine ‘El birliği Sistemi’  ile faizsiz ev ve otomobil sahibi olma imkânı sunan Eminevim, Türkiye’de yüzüncü, Bursa’da ise dördüncü şubesinin açılışını Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu ve protokolün katılımlarıyla gerçekleştirdi.

Eminevim'in 100. şubesi Bursa'da açıldı
Yeni şubenin hizmete girmesinden dolayı mutluluklarını dile getiren Emin Şirketler Grubu Genel Müdürü İbrahim Çonkar, şube sayısındaki artışın devam edeceğini açıkladı. Çonkar, yıl sonuna kadar 150 şube hedefi doğrultusunda çalışmaların yürütüleceğini de belirterek: "Şu anda vatandaşlarımızın en büyük ihtiyacı olan barınma sorununu El birliği ile çözerek herkesin ev sahibi olmasını sağlamak tek hedefimiz. Son günlerde konut sektöründe yapılan kampanyalar umarım bir sonuca ulaşır ve vatandaşlarımız ev sahibi olurlar. " dedi. 

Tabana ulaşmanın zor olmadığını herkes gördü
Son dönemde yürütülen indirim kampanyalarının tabandaki vatandaşları ulaşmanın zor olmadığını gösterdiğini de vurgulayan Çonkar: "Biz bu hizmeti tabandaki vatandaşımız için 25 yıldır yapıyoruz. 25 yılda 90 bin aileyi ev ve araba sahibi yaptık. Ve bunu El birliği sistemimizle gerçekleştirdik." ifadelerini kullandı. Çonkar, Elbirliği sisteminin Anadolu insanının kendi aralarında sürdürdüğü dayanışma ve yardımlaşma geleneğinin bir uzantısı olduğuna da dikkat çekerek:

"Özellikle baktığımızda ev sahibi olmayan hatta ev alma hayalini bile kuramayan bir müşteri kapasitemizin yaklaşık kırk binini ev sahibi yaptık. İnsanların birbirlerine yardım ederek, tamamen faizsiz, alacakları eve fazla para ödemeden daha uygun fiyatlara sahip olmalarını sağlıyoruz" şeklinde konuştu. 

Eminevim kampanyaları
Eminevim'in faizsiz, peşinatsız, kira öder gibi ev sahibi yapan konut edindirme sistemi vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Eminevim kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayın...