Eminevim 100 şubeye ulaştı

El Birliği sistemi ile geniş sosyal kesimleri konutla buluşturan Eminevim, Türkiye genelindeki 100. şubesinin açılışını da yaptı

Eminevim 100 şubeye ulaştı

Geliştirdiği El Birliği sistemiyle geniş sosyal kesimlere konut sevinci yaşatan Eminevim, Türkiye genelindeki büyümesini sürdürüyor. Emin Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren firma, geçtiğimiz dönemde 100. şubesini de Bursa'da hayata geçirdi. 

Eminevim büyümesini sürdürüyor
El Birliği sistemi ile müşterilerine faizsiz ev ve otomobil sahibi olma şansı sunan Eminevim, Türkiye genelindeki 100. şubesini de Bursa'da açtı. 100. şube aynı zamanda Bursa'daki 4. Eminevim şubesi olma niteliği taşıyor. 

Eminevim sistemi hakkında bilgi almak için tıklayınız...

Çonkar: Eminevim büyümesini sürdürüyor
Türkiye'de yüzüncü Bursa'da ise dördüncü şubelerini hizmete açtıklarını söyleyen Emin Şirketler Grubu Genel Müdürü İbrahim Çonkar, hedefin yıl sonuna kadar 150 şubeye ulaşmak olduğunu söyledi. Çonkar, Türkiye'nin zor günlerden geçtiğini belirten Çonkar:

"El birliği ile çözerek herkesin ev sahibi olmasını sağlamak tek hedefimiz. Son günlerde konut sektöründe yapılan kampanyalar umarım bir sonuca ulaşır ve vatandaşlarımız ev sahibi olurlar. Bu kampanyaları biz tam 25 yıldır yapıyoruz. Vatandaşlarımızın ev ve otomobil sahibi olabilmeleri için El birliği sistemimizle onların yanında olduk." ifadelerini kullandı.